Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnék bekerülni a legfelső...

Szeretnék bekerülni a legfelsőbb kasztba. Mekkora az esély arra, hogy bekerüljek? Pontosan mit kell tudni és kivel kell beszélnem, hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
Nagyszerű képességem van az emberek irányításához, akár az egész Földgolyót tudnám irányítani. Úgy érzem, a képességeim elvesznek, hogy nem azzal foglalkozom, hanem a szokásos dolgokkal. Tudom, hogy a politika is irányítva van, a kormányok is irányítva vannak felülről. Egy óriási bábjáték az egész dolog, engem maga a háttér érdekel. A gazdaság is csak érdekekhez fűződik, az olajipar még azért megy, mert hatalmas pénzt visz valakiknek. Ha nem irányítanák hátulról, már rég kiadtak volna olyan járműveket, amelyek gazdaságosabb, nem olyan környezetszennyező hajtóanyaggal üzemelnek. Ez csak egy példa volt a sok közül. A tudomány is jócskán lehagyja a korát, sokféle betegség gyógyítható már, ami csak a pénz miatt nem valósulhat meg (A kezelés több milliárd dollárt hoz a gyógyszeriparnak évente). AIDS, rák, vakság stb... Remélem nem árultam el nagy titkot és valaki látja az írásom. Vagy gyakorikerdeseken nincsenek fent ellenőrző szervek? Ez lenne a kérdésem! Ha vannak válaszoljanak mit tegyek. Köszi!

2012. ápr. 4. 02:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A neved Rothschild, Astor, esetleg Rockefeller? Mert ha nem, akkor a lottó ötös esélyesebb. Talán ha beházasodsz.
2012. ápr. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Oda születni kell.
2012. ápr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha tenyleg olyan "jo" vagy mint mondod, akkor megtalalod az utat. Napoleon is kis emberbol lett csaszar.
2012. ápr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Nézz bele a közgazdaságtanba és hogy ugyan már kikből is áll az a "felső kaszt"!

Ha megnézed akkor a Rockefellerek is felküzdötték magukat mint a többiek. És rengeteg család meg elbukott(talán a Fuggereket ismerhetik legtöbben).

Ez egy körforgás és nem egy változatlan rendszer! Túl sok szélsőjobbos propagandát olvastál!


Szóval olvasgasd híres emberek életrajzi könyvét és azt találod hogy valamelyik ős vagy akár ősök egész sora dolgozott nagyon keményen hogy meggazdagodjanak és most sok pénzük legyen! Ja és nem úgy indultak mint te hogy "na majd piszok gazdag leszek" hanem a saját üzletükben szerették azt amit csináltak!



De teljesen igaz a mondás hogy "bárki lehet gazdag, de a kérdés hogy hajlandó-e megfizetni az árát...".

Ha le kell mondanod a napi netezésről, haverokról, randizásról és minden másról akkor megtennéd? Mert bizony nagyon kemény lemondásokkal jár ha valóban akarod!

2012. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt a hatalmat elérni elég nehéz, amit leírtál. Max kiépítheted az utat, hogy a leszármazottaid még magasabbra juthassanak.
2012. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
nem akarlak elszomoritani,de sajnos erről már lecsusztál.Talán ha a rendszerváltás idején/na jó,egy kicsivel elöbb/ államilag finanszirozott egyetemre jártál volna,tandijkötelezettség nélkül,estleg még KISZ titkár,vagy agitproppos is lettél volna,most biztos,hogy a legfelsö kasztban lennél,de ennek is lenne hátránya mert szégyen ide, szégyen oda,nem használhatnád a születési nevedet,csak esetleg /vitéz orbán,kövér,matolcsy,szájjer/ilyen,vagy hasonló közül választhatnál,ráadásul nap mint nap szajkót játszhatnál,hogy mi a jó a polgároknak.Azt majdnem elfelejtettem,hogy kivel kell beszélned!megkeresed a legközelebbi falat, és 23 órán keresztül kiabálod,hogy hajrá magyarország.ha esetleg nem figyelnek rád,még marad 1 órád.ne haragudj, de sajnos igy hirtelen,csak ennyit tudok tanácsolni,de a többit már te is fogod tudni, ha bent leszel a felsö kasztban.
2012. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem gazdag szeretnék lenni. Ezekben a körökben a pénz nem számít, mert csak van. Ekkora hatalommal annyi pénzem lehet, amennyit szeretnék. Ha gondolok egyet készítünk egy szép világválságot, ahogy eddig is tették. Tudni fogom hova tegyem a pénzem, hogy megmaradjon és így hígulást is el lehet kerülni. Strómanokkal a pénzt elhelyezném olyan közegbe. De itt nem a pénz számít, az is csak egy eszköz, amivel az emberek irányítva vannak. Mondtam, maga a háttér érdekel. A lánc, ahogy végigfolyik a hatalom fentről lentre sok-sok lépcsőn át, ezzel láncreakciót készítve elő.
2012. ápr. 5. 00:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Akik valóban legfelül vannak a létrán, azok nem szajkóznak semmiféle polgárnak semmit, ők meghúzódnak a sötétben, nem is ismeri őket a köztudat. Ők csak mondanak valamit és hamarosan elér lentre, ez érint mindenkit. Egyszerű példán át: Én vagyok legfelül. Azt mondom, hogy nekünk nem tesz jót az, hogy katonáink vannak külföldön, mert épp ott van pénzügyileg meghatározó hely. Így vissza kell rendelni a katonákat, mert amúgy csak a pénz megy rájuk. Azzal az országgal pedig valamiféle csellel úgy kötök barátságot, hogy részesedjünk abból az üzletből. Én ezt elmondom a hadügyminiszternek. Orbán papának az ő dolga kitalálni ürügyet, megmagyarázni mi és hogyan. Nem kell tudnia senkinek sem az igazat. Mivel Orbán hisz a másik hozzáértéséhez, engedélyt ad rá. Erre a vezető hatalomra gondolok!
2012. ápr. 5. 00:44
 9/13 A kérdező kommentje:
A hírekben pedig már úgy jelenítjük meg az embereknek, hogy milyen baromi rendesek vagyunk és barátságot kötünk bla bla bla. Egy átlagembernek nem kell tudnia az igazi okokat, a miérteket. Ezzel is épp eleget tud és meg is elégszik vele, hogy mi okosak vagyunk és barátságot kötünk. Közben meg szó sincs erről, úgy ahogy más is ez is csak érdekeltség.
2012. ápr. 5. 00:47
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem a körülményeink és más emberek mondják meg, hogy milyenek vagyunk. Magunknak kell felépíteni saját magunkat, ami egy élet munkája. Mindenki képes dinamikus életet élni, saját céljait, álmait követve. Lehetőségeink határtalanok."


Stedman Graham


Kicsit túlmisztifikálod a témát. Nincs semmiféle háttérhatalom és hasonló hülyeségek. A mai leggazdagabb dinasztiák bizony azért olyan gazdagok, mert anno valamelyik ősük vagy őseik két-három generáción át vért izzadva végiggürizték( nem CSAK fizikailag) az életüket(benne elég kemény korrupcióval. Bár én ezt csak a lehetőségek kihasználásának hívom) és normális utódaik lettek, akik ezt folytatták. Nincs itt semmiféle szuper IQ-val ellátott dinasztia és hasonlók. Versengés van a hatalomért. Ezek a sztorik is pontosan ezért vannak kitalálva( már laknak emberek a marson és hasonlók), hogy minél jobban elbizonytalanítsanak és az agyad ezen járjon, ne a versengésen.

Nincs ebben semmi természetfeletti.

Az a néhány család aki most "elit" azért van ott ahol, mert "nyertek". Mellettük pedig több ezer, tízezer hasonló törtető elbukott, elbuktatták. Csak róluk senki nem beszél.


Nagyon szép dolog ez a képesség, én is baromi jól "irányítom" az embereket, szinte tapadnak rám de ez édeskevés.

2012. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!