Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnék bekerülni a legfelső...

Szeretnék bekerülni a legfelsőbb kasztba. Mekkora az esély arra, hogy bekerüljek? Pontosan mit kell tudni és kivel kell beszélnem, hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
Nagyszerű képességem van az emberek irányításához, akár az egész Földgolyót tudnám irányítani. Úgy érzem, a képességeim elvesznek, hogy nem azzal foglalkozom, hanem a szokásos dolgokkal. Tudom, hogy a politika is irányítva van, a kormányok is irányítva vannak felülről. Egy óriási bábjáték az egész dolog, engem maga a háttér érdekel. A gazdaság is csak érdekekhez fűződik, az olajipar még azért megy, mert hatalmas pénzt visz valakiknek. Ha nem irányítanák hátulról, már rég kiadtak volna olyan járműveket, amelyek gazdaságosabb, nem olyan környezetszennyező hajtóanyaggal üzemelnek. Ez csak egy példa volt a sok közül. A tudomány is jócskán lehagyja a korát, sokféle betegség gyógyítható már, ami csak a pénz miatt nem valósulhat meg (A kezelés több milliárd dollárt hoz a gyógyszeriparnak évente). AIDS, rák, vakság stb... Remélem nem árultam el nagy titkot és valaki látja az írásom. Vagy gyakorikerdeseken nincsenek fent ellenőrző szervek? Ez lenne a kérdésem! Ha vannak válaszoljanak mit tegyek. Köszi!

2012. ápr. 4. 02:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most építek 3 vállalkozást, egyenként hoznak éves szinten 14-15M Ft-ot, de kis hangyának érzem magam. Tovább fogok lépni erről a szintről is, mert mindig új dolgokba forgatom vissza a tőkém, de milliárdokat szerezni, hát az az igazi téma. Mihez is kéne fogni? Talán beizzítok egy gyárat, de részvénytársaságban. Nem tudom hányan vásárolnának részvényt. Az biztos, hogy többségi tulajdonos kell legyek, de az irdatlan pénz. Befektetőket keresni kár is ebben a helyzetben. Százmilliókat senki sem dobál ki, mert ezzel már jópáran befürödtek. Valami lépcső kell a mostani és a hatalmas méretű beruházás közt, de az Istenért nem jövök rá mi lenne az.
2012. ápr. 5. 23:26
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Az a baj, hogy aki tudja a válaszokat, az nem fogja elmondani, mert attól neki nem lesz jobb.

Egyébként örülök, hogy jól mennek a vállalkozásaid. Én még most hagyom abba a sulit, de én is vmi komolyat akarok kezdeni magammal.

Tapadnak rám az emberek, szeretnek, értek hozzájuk és bármilyen rendezvény, feladat akármi van, egyetlen dologhoz értek. Mindig megtalálom a megoldásokat a problémákra, gördülékenyebbé teszem a munkát.

Akármelyik ismerőssel dumálunk arról, hogy céget alapítsunk, mindegyik megtenne főnöknek vagy tanácsadónak a saját cégében. Remélem eljutok egyszer 15 milláig.

Én csak annyit mondok, ne add fel. Vagy változtass valamit az életeden, menj el oda ahová nem szoktál, csinálj valami újat. Olyat is amit utálsz. Kilépni a megszokottból és lehet akkor veszel észre új dolgokat.

2012. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen k**va nagy májer vagy akkor gyere rá magadtól . Azt hiszed h jaj de kib**ott okos vagy h rájöttél , hogy minden mögött érdekek állnak és mindenkit irányítanak?! Értékeld és becsüld azt amit már elértél és ne irrealitásokban gondolkozz!
2012. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!