Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elgondolkodtató, van valóság...

Elgondolkodtató, van valóság alapja?

Figyelt kérdés

[link]


(ti) tuĐtok valamilyen párhuzamot vonni a politika,rendőrség "témával"

vélemény ?


2012. ápr. 9. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de borzalmas. En az ilyen kutatoknak is kitekernem a nyakat.
2012. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jópofa! :)

Sok mindenre rámutat...

2012. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint rengeteg ilyen dolog ez is simán lehet kamu!

Hisz ha a víz azokra megy akik lent vannak és nem arra amelyik felmászik akkor valoszínű mind egyszerre kezdene el felmászni a létrára! Ha meg akkor is megy rájuk a hideg víz akkor a kisérlet eleve nem bizonyít semmit!


Sajnos rengeteg ilyen kutatást hallottam és olvastam ami eleve kamu volt és ha volt is hasonló akkor kiderült hogy teljesen másként zajlott és más lett az eredménye!


De egy dologban igaza van! Csak azért mert elsőre "logikusnak" tűnik egy kísérlet még nem biztos hogy meg is történt!!


Lásd a felvillano képes kisérlet ami állítólag növelte a kóla és popcorn fogyasztást és kiderült hogy hatalmas kamu, mégis tartja magát!

Vagy hogy 6 emberen keresztül ismered a világot és arról is kiderült(pont egy magyar ktatónő által) hogy hatalmas kamu és csak iszonyú speciális körülmények között igaz!


Szóval ne higyjünk el mindent...

2012. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!