Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek az emberek léteznek,...

Ezek az emberek léteznek, vagy ez nem is valóság, hanem valami álom, és most egy kabinban fekszem? Avatar? Matrix?

2010. febr. 14. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen kérdés. Bajnai őrült, a "kabinban fekszem"-érzést pedig Putnam "agyak a tartályban"-elvével lehet magyarázni.
2010. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos léteznek ilyen emberek, igen. Bokros is kiadott egy füzetet, amelyben meseként adja elő a gazdaságot. Csak azt nem értem, mi lehet ezzel a céljuk. A gyerekek még nem szavazhatnak, nekik ez tökmindegy.
2010. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg még a kisiskolások ill. a bölcsisek hisznek nekik...
2010. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszeruen...kopedelem!
2010. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második

Azért lássuk be, valahol szomorú, hogy eddig az a mesekönyv volt a _legtöbb_ amit a kölykökért tettek, hogy tudják, mi is az a gazdaság. Tulajdonképpen ma nem oktatnak sem alapvető pénzügyi ismereteket - ami azért jó lenne, mert ha Lacikával megértetik, hogy mi az összefüggés az adó és a családi pótlék a tb kassza és a tb befizetés között, vagy hogy miért kap segélyt, aki segélyt kap, akkor kevésbé lenne manipulálható - sem pedig elsősegélynyújtást, ami azzal jár, hogy ha valaki balesetet szenved, még akkor jár a legjobban, ha nem segítenek rajta, mert beláthatatlan károkat okoznak ellenkező esetben.

2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az adómanó jobban tetszett :-)))

Ott szépen elmagyarázták a gyerekeknek, hogy ha a manók dolgoznak, akkor bizonyos százalékot levesz a bérükből a főmanó, hogy fejleszteni tudja manóországot.

Csak arról felejtették el tájékoztatni az apróságokat, hogy manapság 100 manóból mindössze kb. 25 manó adózik, és ezek tartják el azokat a heverésző manókat is, akik inkább csak a manógyártásban jeleskednek, de b@sznak tenni a közösbe.

2010. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:05


És hogy a főmanók előszerettel szeretik zsebreb_szni a manók által befizetett pénzt. :)

2010. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy komolyra véve a szót látszik, hogy alig vannak a teremben és egyszerűen a kicsikkel pótolják. Nem kíváncsi rájuk semmi. Az EU pénzből épített utat meg átadni még egyszer.


Én vagy kizavarnám az országból ezeket a senkiháziakat vagy kivégeztetném őket élő adásba, szerintem senkinek nem lehetne egy szava sem.

2010. febr. 14. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így gondoskodnak arról, hogy nap mint nap valóban hasznos gondolkodás helyett jelentéktelen hülyék pocskondiázásával töltsd az időt.
2010. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!