Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hipóval hamisítják a BKV-jegye...

Hipóval hamisítják a BKV-jegyet! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus magyar mentalitás ez! Jegyet nem vesz, de minőségi, pontos szolgáltatást és tiszta buszokat akar. Így hogyan?
2012. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
320 Forintért igenis minőségi, pontos szolgáltatást és tiszta buszokat akarok. Az én dolgom megoldani, hogy az emberek vegyenek jegyet, vagy a BKV-é?
2012. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"320 Forintért igenis minőségi, pontos szolgáltatást és tiszta buszokat akarok."


Jártál már valamelyik nyugati nagyvárosban? A minőségi szolgáltatás mindig drága! Amennyibe kerülnek a BKV jegyek, bérletek, még az is csoda hogy működik egyáltalán!

2012. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 tetris ***** válasza:
Na, mostmár tudom miért nem kaptam ma hipót a boltban!
2012. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Jártál már valamelyik nyugati nagyvárosban?"


Nem kellett messzire menjek, Csehországban 6000 Ft-nak megfelelő koronáért vettem egy havibérletet, modern Škoda buszokkal és villamosokkal jártam, 2 percenként (!) jött a következő, sosem volt tömve, mindig tiszta volt. Nem gyulladt ki velem egy sem, nem robbant le, nem volt bűz és mocsok. Ennyit erről.


"Amennyibe kerülnek a BKV jegyek, bérletek, még az is csoda hogy működik egyáltalán!"


Ezen én is csodálkozom, hogyan bír felszállni valaki egy kisebb vagyonért a mocskos, büdös, ezeréves, agyontömött szarokra. Tényleg nagy csoda.

2012. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tipikus magyar mentalitás ez! Jegyet nem vesz, de minőségi, pontos szolgáltatást és tiszta buszokat akar. Így hogyan?"


Te halálra vagy fizetve a munkádért? Ugyanakkor nem várnak el tőled minőségi és pontos szolgáltatást? Akkor mért akarsz többet keresni? Csak nem a magyar mentalitásod miatt?

2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Nem értem én sem,hogy már akkora a szegénység, hogy 320 forintos jegyet is hamisítanak."



te hülye vagy?

A havi felnőtt bérlet 9800 (!!!) forint. A minibálbér 2012-ben 93000 forint.

Egyéb kérdés?

2012. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
bruttóba!!
2012. ápr. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 tetris ***** válasza:

Szerintem a BKV jegy-, és bérletárai egyáltalán nem állank összhangban a szolgáltatásai szinvonalával.

Az áraik azért ennyire magasak, mert velünk fizettetik meg a Szalayné Szilágyi Eleonóra-féle százmilliós végkielégítéseket, meg a különféle Hagyó Miklós-féle csalásokat.

Ma lógtam a buszon. 18 percet vártam rá, koszos, büdös, lerobbant tragacs jött, mikor már a gutaütés kerülgetett. Gyalog már rég ott lettem volna, ha tudom, hogy ennyit kell várni. Négy megállóra nem fizetek ki 320,- Ft-ot. Ezért a szolgáltatásért nem!!!!!Ha ötven forint lenne a jegy, akkor igen.

2012. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jogos.
2012. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!