Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagy József halála miatt...

Nagy József halála miatt miért csak a Jobbik demonstrál?

Figyelt kérdés

Nagyon jó beszédeket mondanak el közben. Szörnyű amit itt történik.


A többi párt miért nem nyilvánít véleményt? Miért kussol pl az LMP, aki akkora jogvédő párt?


2012. máj. 6. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is beszélve a Kiss Józsiról... Elképesztő.
2012. máj. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 gr. Shadow ***** válasza:
100%

Nehogy már azt hidd hogy azok akik szándékosan szaporítják a cigánybűnözőket és támogatják a megélhetési szaporodást, majd egy rossz szót is szólnak a kis kedvenceik ellen!

( a cigánybűnözés van de NEM minden cigány bűnöző)

Az LMP céljai közé amúgy sem fér bele a magyarok iránti érdeklődés, inkább a pénzük iránt...

LMP=Lenyúlni Minden Pénzt

2012. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

aki a cigányokat védi az fizetett vagy hülye

én kitelepíteném őket valami szigetre a vadonban,mivel nyilvánvaló,hogy a társadalomba nem képesek élni

már vagy 600 éve települnek az országba,azóta nem képesek beilleszkedni,ha eddig nem sikerült ezután sem fog

2012. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

És most mindannyian "mocskos nácik","fasiszták" meg a fene tudja mik leszünk..

De nehogy azt mondja nekem valaki,hogy ez normális. Csokikáim elleptek MINDENT,falut,várost,pusztát,Mi eltartjuk őket,Ők meg annyit adnak cserébe hogy azok a "Rohadt fehérek"...

Nem tudom,nekem semmi kedvem azt érezni egy városi utcában,mint ha Bronx közepén lennék. A **** kivan,hogy ezek a retkek egy fagyasztott csirkéért meg 3 szem krumpliért embert ölnek aztán sírnak a segélyért,meg hogy mi így meg mi úgy miközben úgy veszik el a tizenévesektől a telefonját hogy 3 bamba fakabát ott mereszti az ótvaros seggét 3m-re... Na ennyi.


Visszatérve... ahogy azt előttem igen helyesen elmondták,egy magyar halála nem számít. Egy zsidóé viszont 6x annyira,mint bárkié. Az átcimkézett SZDSZ,azaz LMP meg ugyanaz,mint a DK vagy az MSZ[m]P. A Fidesz is elbújhatna magának,a Schmitt Palival egyetemben.

2012. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 21:56


Kicsit sajnállak, hogy neked csak a gyűlölködés maradt az életedben.

2012. máj. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
előző én meg nagyon sajnállak hogy észből csak ennyi jutott neked
2012. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"előző én meg nagyon sajnállak hogy észből csak ennyi jutott neked"


A nacionalistáknak nem illik más szellemi képességét megkérdőjelezni. Ez kb. olyan, mintha egy vak azt mondaná: "na mi van, nem látsz"?

2012. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodám, ha problémád van a nemzeti dolgokkal, miért egy nemzetspecifikus nyelven írsz? Írhatnál például eszperantóul magyar helyett.
2012. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!