Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben (pl. pénzért), szabályos, érvényes (bármilyen) külföldi útlevélhez jutni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Ha magyar állampolgár vagy, akkor sehogy. Mi az hogy külföldi útlevél?
2012. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

De legegyszerűbben, vehetsz egy panamai üzleti útlevelet, amivel a világ összes országába vízum nélkül elmehetsz korlátlan időre, ezt ha jól rémlik 50.000 dollár per év áron vesztegetik. Illetve, ha Máltai lovag leszel kaphatsz Máltai lovagrend útlevelet, de ebből pár száz darab van csak a világon.

2012. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Akkor rendelkezhetsz egy ország útlevelével, ha megszerzed az adott ország állampolgárságát - legalábbis a legtöbb törvényes esetben.
2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most illegális úton gondolod, vagy hogyan??

Értelmetlen a kérdésed, ilyet nem lehet, az állampolgárság szerinti ország adhat neked útlevelet...

Illegális utat meg ne itt akarj megtudni...

2012. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, van ilyen, hogy panamai üzleti útlevél, `gazdaságilag önálló` személyek kaphatják (bármit is jelentsen ez) 750 $ de le kell tenni mellé 200 000 $-os depozitot minimum 5 évre.


[link]

2012. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!