Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyetértetek vele? Hogyan...

Egyetértetek vele? Hogyan támogathatnám ezt az ügyet?

Figyelt kérdés

Olvastam az előbb egy cikket (mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el, végre valami nagyszerű is történik!):

[link]


Annyira megérintett a dolog, nem is bírtam egyszerre elolvasni a cikket, mert potyogtak a könnyeim! Szeretnék valahogy segíteni ennek a kivételes nőnek, támogatni az ügyét!

Sajnos se gazdag nem vagyok, sem pedig befolyásos, így nem tudom, mit tehetnék. Szerintetek?


Tényleg annyira akarok valamit tenni, legszívesebben venném a cipőmet és csak rohannék, hogy tehessek valamit!

Én is nő vagyok, és még itt nálunk is sokszor szembesülök azzal, hogy semmibe vesznek egyesek csak mert szerintük egy nő nem lehet intelligens vagy sikeres. Vérlázító, milyen elnyomásban élnek azok a nők!

Nem vezethetnek autót, még zenét sem hallgathatnak, rémesen egyszerű és sanyarú életük van!


Két okból írtam ki ezt a kérdést. Az első, hogy szeretnék tanácsokat kapni, mit tehetek?

Illetve nagyon jó lenne, ha találnék itt embereket, akik hozzám hasonlóan támogatni szeretnék ezt a hölgyet és együtt kitalálnánk valamit.

Gondoltam Facebook "rajongói" oldalra is, de ahhoz írni kellene angolul (és esetleg különböző nyelveken is) valami szöveget, különben nem csatlakoznak az emberek és nem fogja érdekelni őket. Ráadásul még sosem csináltam ilyet, szóval ez csak úgy felmerült bennem. De mindenképpen fontosnak tartom, hogy eljusson a hír az emberekhez, hátha sikerülne legalább egy kis dolgot is elérni azzal, hogy még többen tudnak róla.



#vallás #nő #YouTube #muszlim #iszlám #Szaúd-Arábia #Washington #aktivista #Manal al-Sarif #slusszkulcsos forradalom
2012. jún. 12. 07:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon nézek tv-t, mennyire felkapott téma most ez?

Arra gondoltam írni kellene a Tényeknek, Naplónak, Fókusznak és hasonlóknak, hogy foglalkozzanak kicsit a témával. Bár sajnos nem tudom az mennyit érne, hiszen mi magyarok nem tudom mit tehetünk innen messziről meg egyáltalán.

2012. jún. 12. 08:06
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mit tehetsz? Örülhetsz, hogy neked jobb életed van ennél. Bízd a térség lakóira..
2012. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Felejtsd el. Csakis az ott élő nők tudják megváltoztatni a saját helyzetüket.
2012. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Más kultura más szokások! Média kezdeményezést tehetsz de sokat ne várj töle! Egyébként meg ok hogy a nök is lehetnek sikersek de akkor válalják a munka nehezét is és ne kezdjenek el sirni hogy nöböl vagyok....... Ugyanis marha 1X dolguk van amint én mint FFi ki tudok akadni! Mint pl a nök is vágynak a sexuális életre de ha valamilyen modon az árthata helyzetének akkor máris sikonganak hogy eröszak mikor az elején még ök is akarták! A másik ha beválalják a munkát mondjuk azt a vagyonvédelemben akkor ugyan ugy szépen álljanak ki és sétáljanak körbe ök is a -14 fokban ha már beválalták és ne várják el hogy a ff-kollegáig fagyanak szarrá 12 orán kereztsül mert hogy ök "nöböl vannak és könnyen felfáznak" .
2012. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Jaj de bírom az ilyen "világmegváltókat", mint te. Több ezer kilométerre élőket sajnálgatni könnyű, de pl. a szomszéd idős néninek vitted már le a szemetét, vagy a közeledben segítettél már másokon? Foglalkozz a saját dolgaiddal, a saját környezeteddel, a saját térségeddel. Itt is van probléma elég.

Írni kellene a tényeknek, naplónak fókusznak...? Ne viccelj már...!

2012. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolom, hogy őt kellene sajnálni, nem tünik egy elveszett nönek. Sok másik ember százszor rosszabb helyzetbe van.
2012. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Szerintem meg ők vannak az egész világon az egyik legrosszabb helyzetben, engem nagyon felháborít ami ott folyik. Ettől függetlenül viszont nem hiszem hogy tehetnél ellene bármit is.
2012. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan semmit. Ezt a szaúdi nőknek kell lerendezniük.
2012. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!