Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintem a bosnyákok is egy...

Szerintem a bosnyákok is egy nagyon erőszakos nép. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pl.: mikor háború volt, igaz hogy ők voltak azok akik védekeztek a szerbek ellen. De 1993-ban betörtek egy Kravica nevű faluba, és ott minden szerbet aki ártatlan volt, megöltek. Szóval szerintem ők is erőszakosak.
2012. jún. 21. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Boszniában jelenleg a NATO békefenntartói vigyázzák a rendet. Ennek fő oka, hogy ma Bosznia területén 3 nagy vallás van, és nem nagyon tűrik meg egymást. Szóval igen, elég erőszakosak, amint kivonulnának onnan a nemzetközi erők egymásnak esnének.
2012. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkozol? Délszlávok, balkáni mentalitással, megspékelve nem kis török hatással.Igaz ez az albánokra is.
2012. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Három világvallás, három életút találkozik ott. Igazság viszont csak egy van, és ezt mindenki saját magáénak véli. Amíg ez a három (illetve kettő) monoteista rémvallás létezik, addig ott béke nem lesz, maximum ilyen NATO-s békefenntartók áldásos munkája révén.
2012. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem..csak visszaadják a szerbeknek akik meg is érdemlik.

A szerbek 500.000-1.000.000 bosnyákot öltek meg a háború során,és még többet kiűztek hazájukból.

És azokat akiket megöltek ártatlanok voltak,nőket erőszakoltak,15 éves fiúkat is megöltek,vagy fiatalabbakat...Ajánlom az új filmet Angelina Jolietól.

És meg is érdemlik a szerbek!!!!

2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

előző vagyok,a 2. válaszolónak üzenem hogy egyáltalán nem erőszakosak..nézd meg a szerbeket hozzájuk képest semmi,mint hogy a magyarok jobbak?

És csak hogy tudjátok..sorba állították őket,és kivégeztek mindenkit kb. úgy mint a 2. Világ háborúban (Szerbek a bosnyákokat)és még mindig nem találtak meg minden holttestet,sőt egy csomó embert Szerbiában öltek meg szóval,megérdemelték a Kravicait jogosnak találom..

2012. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előzőnek: És a bosnyákok eközben otthon telesírták a lepedőket, és feltett kézzel futottak a szerbek elé ugye? Ezt te komolyan is gondolod?
2012. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszóval se mondtam hogy feltett kézzel futottak hozzájuk.

Én magyar vagyok,beszélek bosnyákul sok ismerősöm van akinek a fiaik eltűntek és a mai napig nem került elő a holttestük.(Boszniában élek)És több tucat ember kéreget az utcán,akinek keze vagy lába nincs...És az erdők még tele vannak taposó aknákkal,(amit persze a szerbek raktak le)Te szerinted tudhatod mi történhetett a háborúban gondolom Magyarországon élsz,és magyar vagy azért nem érted.

És a bosnyákok jogosan tették Kravicával ezt,és attól hogy védekeznek a szerbektől háborúban attól még nem hülyék,mint a szerbek.A saját hazájukat védték,JOGOSAN,és Kravica (ha beírod google mapsba akkor láthatod hogy Boszniában található,és nem hinném hogy ártatlanokat öltek volna meg,hanem szerb katonák által lakhatott terület lehetett,mivel ott van a Szerb-határhoz közel,különben is jogosnak találom ha ártatlanok is öltek volna meg(kis falu max 500an lakhattak mi az ahhoz a számhoz amit a SZERBEK ÖLTEK MEG??????????????

2012. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja és,nem a bosnyákok ért a szerbek jöttek,felültették őket a kamionra,és elvitték őket különböző kivégző helyekre,ahol nem tudtak volna elfutni.......

Nézd meg azt a filmet,amelyikben 1 amerikai vadászgép lezuhan a szerb területre,most nem jut az eszembe a neve.

Vagy Angelina Jolie új filmét,Boszniáról,a háború idején.

Utána megváltozik a véleményed..

2012. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na látod, és még te mondod, hogy nem erőszakosan a bosnyákok? Boszniában élő magyar ennyire primitív és trágár, nem tud írni (amit még elnéznék, és átsiklottam rajta, lévén elvileg határon túlról írsz) és még nekem rója fel, hogy lemarad egy betű? Emellett olyan logikai bukfencet csinálsz ezzel a "szerintem- jogos" ellentmondással, hogy az olimpián szép pontszámot kapnál.
2012. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy Boszniában élsz, ugyanolyan undorító vagy, mint a török által itt hagyott muszlim banda."

Én trágár?Nézd meg ki kezdte.

És én nem tudok írni?Nézd meg a helyesírásodat,több hibát találnál mint az enyémben.Na most menjél aludni késő van szép álmokat!

2012. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!