Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent a skinhedeknél a...

-adolf- kérdése:

Mit jelent a skinhedeknél a 88-as szám?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 11:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy elnézem itt szinte mindenki csak oltogatja a Skinheadeket, de ha meglátják őket az utcán, fülüket-farkukat behúzva lépnek onnan le :)
2012. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Én nem látok skinheadeket az utcán, merre lehet látni őket?
2012. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
61%

"Én nem látok skinheadeket az utcán, merre lehet látni őket?"

Börtönök, elmegyógyintézetek környékén keresgélj.

2012. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
83%

" de ha meglátják őket az utcán, fülüket-farkukat behúzva lépnek onnan le :)"


Igen mert szeretik csoportosan meglincselni az embereket mint a cigányok Szögi Lajost.

2012. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

"Igen mert szeretik csoportosan meglincselni az embereket mint a cigányok Szögi Lajost."


Téged lincseltek már meg?

Velem még ilyen soha nem fordult elő, ellentétben azzal, hogy cigányok keménykedtek nekem.

Nehezen hiszem el, hogy ok nélkül vernek meg valakit.

2012. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

"Velem még ilyen soha nem fordult elő, ellentétben azzal, hogy cigányok keménykedtek nekem.

Nehezen hiszem el, hogy ok nélkül vernek meg valakit."


Engem már akartak megverni, akárcsak a cigányok. Az egyik azért mert magyar vagyok, a másik meg ezért mert nem tetszett a pofám. Ezek mindenkibe belekötnek. Köztörvényes bűnözők.

2012. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
44%

"Engem már akartak megverni, akárcsak a cigányok. Az egyik azért mert magyar vagyok, a másik meg ezért mert nem tetszett a pofám. Ezek mindenkibe belekötnek. Köztörvényes bűnözők."


Azért mert magyar vagy? Találj már ki jobbat barátom, mert ez elég hihetetlenül hangzik. Szokásos duma, hogy mindenkibe belekötnek, (ilyenkor hallunk valami hülye indokot) és aztán azt higgyük is el.

2012. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, belém is kötöttek már azért, mert magyar vagyok. Sőt, ha bemész egy cigánytelepre, garantáltan beléd fognak kötni, és ha tetszik, ha nem, a bőrszíned fog elütni az övékétől, és emiatt kötnek beléd. Az, hogy neked eddig nem volt ilyen helyzeted, nem jelenti azt, hogy másnak sem lehet.
2012. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

"Utolsó, belém is kötöttek már azért, mert magyar vagyok. Sőt, ha bemész egy cigánytelepre, garantáltan beléd fognak kötni, és ha tetszik, ha nem, a bőrszíned fog elütni az övékétől, és emiatt kötnek beléd. Az, hogy neked eddig nem volt ilyen helyzeted, nem jelenti azt, hogy másnak sem lehet."


Bőrszínem? Úgy mondod, mintha cigányokból toboroznák össze a Skinheadeket! Meg egy cigány telepen kétlem, hogy inkább egy magyart vernek, mint egy cigányt.

2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Voltál már valaha is cigánytelepen (nem autóval, gyalog)?

Van kedved eljönni velem egy laza fröccsöt meginni mondjuk Miskolcon az Újgyőri Főtér melletti valamelyik kiskocsmában, esetleg az alsózsolcai alvégen?

2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!