Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent a skinhedeknél a...

-adolf- kérdése:

Mit jelent a skinhedeknél a 88-as szám?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 11:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ott bandáznak a skinheadek?

Akkor természetesen :)

2012. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Hát arra, khm, nem kifejezetten ők szoktak bandázni :)
2012. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Pedig róluk volt szó, hogy ők ilyen "mindenkibebelekötökmertkeményvagyok" fajták, pedig nem. A cigányokról azonban ez nem mondható el.
2012. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

,,A cigányokról azonban ez nem mondható el."


Mondom, hogy menjünk a korábban említett helyekre. Én fizetem a söröd.

2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Meguntad az életed, hogy ilyen helyeken akarsz mászkálni? De egy jó sörért bármit ;)
2012. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, arra nincsenek skinheadek, csak cigányok, szóval a te logikád szerint teljesen veszélytelen a hely. Akkor miért is untam volna el az életem? :)
2012. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon félreismerted a logikám, mert ezek a helyek nem veszélytelenek. Mondd már meg, hogy én mikor mondtam, vagy céloztam ilyesmire? :)
2012. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy egyszerű :D

Szóval: szerinted a skinheadek kötekedősek, agresszívek. A cigányokról ugyanez nem mondható el.

Ajánlottam neked, hogy meghívlak egy sörre egy olyan helyen, ahol sötétedés után csak cigányok mászkálnak.

Erre te azt írtad, hogy eluntam az életem, valószínűleg itt értettük egymást félre, mert szerinted a cigányok lakta környékek teljesen biztonságosak, ellenben a skinheadektől jobb óvakodni. Az általam ajánlott helyeken pedig gyakorlatilag csak cigányok fordulnak meg, ezért szerinted a hely teljesen veszélytelen (hacsak nem járnak arra a skinheadek, de biztosíthatlak, nem szoktak arra járni).

2012. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Hát barátom, te teljesen félreértettél :D


Azt mondtam, hogy a Skinheadek veszélytelenek, ez viszont nem mondható el a cigányokról. Szóval már az elején félreértettük egymást...

Ha jobban átolvasod az előző válaszaimat rájössz, hogy te tévedtél :)

2012. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ja, jól van, az elején tényleg volt egy másik hozzászóló, akire azt hittem, te vagy :D
2012. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!