Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (Gyöngyöspata)

2012. júl. 15. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Az a véleményem erről, hogy eddig ahol a Jobbik bekerült a városvezetésbe (településünkön is) ott helyreállt a közbiztonság és jólét köszöntött be.
2012. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Gyöngyöspata? Hogy állnak a forradalommal? Vagy már nem aktuális?
2012. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jobbikot az ország élére? PFF. Jóhogy nem egyből romákat teszünk oda.
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szépen hangzik,amit a polgármester elmondott. De kíváncsi lettem volna a cigány lakosság véleményére is.

De arról sem beszélt a Polgármester,hogy a beruházásokra honnan volt annyi pénze a településnek? A kézi erőt is meg kellett fizetni, az oszlopok beszerzése, a föld termővé alakítása,a palánták beszerzése, a gyomirtás, az öntözés is komoly összegeket emésztett fel. A térkőhöz az alapanyag,a műhely stb. szintén nem két fillér volt.

Ki pénzeli azért,hogy látványos eredményekről beszélhessen? Kizárt,hogy egy kis településnek erre lenne pénze. Még a nagyobb városok is pénzhiánnyal küszködnek.

2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

"Kizárt,hogy egy kis településnek erre lenne pénze. Még a nagyobb városok is pénzhiánnyal küszködnek."


Te ostoba paraszt! Elmentek dolgozni! Tudod mi az a munka? Majd keress rá interneten.

2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Pata után Konyáron is várják már a magyarokat:


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=w-EdsyQTXlk..

2012. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Amúgy, a véleményem az, és az egyik alapelvem, hogy nem érdekelnek "Hitler autópályái", azaz, azok a részeredmények, amiket egy alapvetően elfogadhatatlan szellemiségű banda hoz össze. Lehet, hogy Gyöngyöspata valóban élhető település. Ennek sok tény ellentmond, például, a romákat diszkriminálják az iskolában, a szabálytalanul dolgoztatott közmunkások, vagy az, hogy a polgármester a polgárháborús lázálma alapján minimum gyógykezelésre szorul, de tegyük fel, hogy tényleg egy élhető hely. Ez akkor is egy eset. Egy eset nem mentesíti a Jobbikot a viselkedése miatti alapvető bűnei és hiányosságai alól, valamint a folyamatos botrányoktól.
2012. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy kicsit el van sietve ez a dolog a jobbikkal.Nem is kellene említést tenni a cigányok jelentette problémákról.Mindenki tapasztalja meg,aztán mikor a feszültség már elviselhetetlen,akkor kell elindítani a lavinát.Na így lesz radikális a megoldás.Addig meg nem kell a szájukat tépni,egyeztetni a kisebbségi önkormányzatokkal.Türelem rózsát terem.
2012. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5/7. Nem vagyok ostoba paraszt,sőt paraszt sem. SDőt,még komcsi sem. De azzal tisztában vagyok,hogy ami a videóban szerepel,ahhoz nem elég,hogy az emberek csak dolgozzanak! A tereprendezés stb,amiről írtam sok pénzbe kerül! Akár hiszed,akár nem.
2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Lesz ettől radikálisabb megoldás is.Főleg most,hogy már a világ is hasonlóképpen gondolkozik.
2012. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!