Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik országban és milyen...

Melyik országban és milyen kapcsolattal rendelkezik külföldön a Jobbik, amely elképzelhetetlen mennyiségű pénzeket pumpál a pártba? Ezt milyen céllal teheti?

Figyelt kérdés

Kikerült egy hangfelvétel a Jobbik kulcsfontosságú Gyöngyöspatai polgármesterének egyik beszélgetéséről, amiben ezt mondják: "A beszélgetés során Juhász Oszkár azt is elmondta, hogy polgármesterré választása után jelentős változásokat tervez Gyöngyöspatán, és ennek anyagi fedezete is megvan: a Jobbiknak vannak külföldi kapcsolatai, „ahonnan olyan pénzeket tudunk behozni Gyöngyöspatára, amiről nem is álmodtok, hogy honnan, meg mekkora pénzeket tudunk mozgósítani”"

Szóval, honnan és mennyi pénzt? És mégis, kinek éri ez meg?

A hangfelvételről még nem találtam linket, de megköszönném, ha küldenétek.

[link]



2012. ápr. 20. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

hát ott a hangfelvétel cseszdmeg! Klikkelj már a lejátszásra!



[link]

2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Biztos eladják a lelküket az ördögnek, mint a népmesékben.

Vagy biztos számítanak a nemzeti érzelmű cégek támogatására... mondjuk volt már nagyon nagy bukás ebből az elgondolásból :). A nemzeti érzelmű vállalkozók nagyobb zsidók, mint a zsidók :D.

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Meghallgattam, megdöbbentő. Nem gondoltam volna, hogy ezek ennyire sötétek.

Az ilyen embereket megfelelő irányítással bármire fel lehet használni. Szerencsétlenek pedig azt hiszik, hogy ez nemzeti érdek, miközben pont őket fogják fölhasználni a nemzet ellen.

Mint az arabokat, akik nekivezették a repülőket a tornyoknak, hogy utána háborút kezdhessenek az arab világ ellen. Ők is biztos mondták egymást közt, olyan külföldi dorrásaink vannak... Csak éppen abba nem gondoltak bele, hogy az a külföldi feneketlen zsák nem a két szép szeméért támogatja...

Szóval, kik pénzelik külföldről a Jobbikot és miért?

2012. ápr. 20. 21:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Iránnal szoktak barátkoznak mostanában, ha jól tudom. Csak egy tipp.
2012. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Törökország, Irán, Oroszország, Kína stb... ergó keleti országok.
2012. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg Omer Goldstein Haifából és Hanah Fröhlich Bersébából a fő szponzorok.
2012. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Észak Kórea
2012. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bumbi02 ***** válasza:
76%
én máig azt hittem hogy csak a szavazók közt van ez a "sötétség" (no persze nem mindegyikük sötét, de azért a kocsmapolitizálás elég közel áll sokukhoz) , erre meghallgattam ezt a felvételt, és azon nevetek hogy ilyen emberek polgármesterek és még fel is néznek rá sokan.. Vicc...kocsmában szoktak menni ilyen szövegek mint ez...
2012. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

A CÉL nagyon egyszerű. A kapitalizmus, ha a gazdasági válság miatt bedől, akkor a nagytőkéseinek döntenie kell, hogy :

1, kommunisták, akik a munkásokat képviselve igazságos társadalmat és elosztást fognak véghezvinni, magyarul a milliárdos rosszul jár, a dolgozók meg jól;


2, vagy a fasiszták, akik köztudottan szeretik a nagytőkét (lásd Hitler és a Kruppok és egyéb mágnások kapcsolata). A nagytőke a fasizmusban tehát tovább zsákmányolhatja ki a szegényebb rétegeket.


A választás tehát egyszerű egy burzsoá milliárdosnak, fasiszta pártot fog erősíteni, ez már Magyarországon el is kezdődött.

2012. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

"A CÉL nagyon egyszerű. A kapitalizmus, ha a gazdasági válság miatt bedől..."


Három éve vége a válságnak, hahó! A világgazdaság már rég fellendülőben van, az európai adósságválság az EU egyéni hülyeségének köszönhető. A kapitalizmus, köszöni, jól van (mármint az EU-n kívül).

2012. ápr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!