Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szapuljuk a cigányokat...

Miért szapuljuk a cigányokat állandóan?

Figyelt kérdés

már unalmas hogy csak arról megy a rizsa hogy ilyen a cigány meg olyan... igen ilyen+meg olyan, de ha ezen megy a vita, akkor mi is csak vegetálunk és azon idegeskedünk, hogy jaj a cigány ezt+azt csinálja. meg micsoda energiákat fecsérelünk el erre.


a üres fecsegés nem oldja meg a problémákat.

pl.:

az se megoldás hogy népirtásba kezdünk(meg csak állandóan beszélünk hogy én úgy megverném,aztán ő szószoló a háttérben eltűnik). aztán attól kell rettegni, hogy mikor ölnek le, vagy a családom stb...

"+a kihaló félben levő fajok nagyon szaporodnak."


ez sehova nem vezet. majd a szomszédos országoktól is megkapnák hogy a magyar nép gyilkos,rasszista stb... vagy még támogatókat szereznének...


én se kedvelem a cigányokat, de különösebben már nem foglalkozom velük. ha az állam támogatja őket, akkor tök mindegy mit mondok, nekem nem lesz jobb.


2009. júl. 24. 18:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
költözz egy hétre a nyolckerbe és meglátod hogy miért szapuljuk őket
2009. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Azt már népírtás nélkül is megkaptuk a New York Times-ban, hogy mi ilyenek meg olyanok vagyunk mert szegény cigányokkal rosszul bánunk.

Vérzik értük a szívem, csak tudod arról nem írtak valahogy, hogy a cigányok mit csinálnak a magyarokkal.......

2009. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen hülye kérdést... Mert aljas, felforgató gerinctelen patkány az összes, mind egy szálig.
2009. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
csak azok szapulják őket akik érintettek a cigány kérdésben..a magam részéről nincs velük dolgom, mert mindenki elsősorban ember , aztán másodsorban jön a megismerése..az, hogy gyülöletet szítanak feléjük egyes csoportok..nos, csak azokat lehet felhúzni, akik befolyásolhatóak..gondolkodni nem nehéz..tehát mindenki gondolkodjon el mi is a gondja a cigányok felé megjelenő dühét palástolva..mert, hogy nem a cigány az életünk közepe az is biztos..van sját életünk mely a teljes részvételt kéri tőlünk..kitekingetni, köpködni aztán hőzöngeni nem igazán jelent megszabadulást a saját gondjainktól..
2009. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Én okkal utálom őket, azért mert a többségük egy primitív, barbár, társadalomba beilleszkedni képtelen csőcselék banda!


2. vagyok

2009. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Azért érdekes,hogy kritizálnak minket de a cigányokat nem fogadja be egyik ország sem pedig szegénykéknek annyira rossz Magyarországon."én se kedvelem a cigányokat, de különösebben már nem foglalkozom velük. ha az állam támogatja őket, akkor tök mindegy mit mondok, nekem nem lesz jobb."Majd ha te is olyan helyen laksz ahol naponta inzultálnak,kirabolnak,megkéselnek és a rendőrség nem tesz semmit mert megélhetéshez kell nekik a mobil és az mp3 lejátszód akkor nem mondod ezt.És nem kell megfelelnünk egyik ország számára sem ha kritizálnak akkor szembesíteni kell saját mocskukkal van elég minden országnak.csak ez az impotens politikai elit nyalni akar mindenkinek.
2009. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%
nem tudom, én nem szoktam senkikkel foglalkozni
2009. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%
Abszolút igazad van! Unalmas ez a téma. Én csak néhány hete fórumozom itt, de már meguntam. A politika érdekelt, de sokszor ugyanazok a kérdések, provokatívak, gyakran nevetségesek. A cigány kérdéskör is ilyen. Lehetne végre tovább lépni?! Jó egymás szapulása, hergelése?!
2009. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

19:14


Azoknak a szülőknek mond ezt akiknek cigányok erőszakolták meg a lányukat és ölték meg....


Ilyen debil bárgyú kérdést is ritkán látni b@zdmeg.. "Miért szapuljuk a cigányokat állandóan? " Na vajon miért te szegény tudatlan..


Ezt nem hiszem el hogy még van olyan ember Magyarországon akinek el kell magyarázni, hogy miért szapuljuk állandóan a cigányokat..


Röviden tömören: 1.Bűnözés 2.Munka 3.Élősködés 4.Állatias viselkedés


lehet kihagytam valamit majd a többiek pótolják..

2009. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
A magyarok keresnek mindig valakit,akit szapulhatnak,Gyurcsány már lerágott csont,el is tűnt a közéletből,Gordonka meg nem oylan érdekes.Maradnak a cigányok,akik szapulásával levezethetik az emberek a dühüket.A baj az,hogy ETTŐL még nem fog megszünni a bűnözés,és a cigányok sem fognak integrálódni.
2009. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!