Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hova tart így ez az ország?

Hova tart így ez az ország?

Figyelt kérdés

A magyarok egymást marják míg közben a cigányok szinte azt csinálnak amit akarnak, a nyugdíjasok egymás után lesznek öngyilkosok mert nem bírnak megélni, az orvosok elmennek külföldre, a fiatalok közül is egyre többen vándorolnak külföldre. Az államadósság horribilis és a legfélelmetesebb az egészben, hogy mindezek ellenére a többség észre sem veszi, hogy hatalmas probléma van ebben az országban vagy nem is akar róla tudomást venni.


Mi lesz ennek a vége???


2012. szept. 1. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled. A többség aki nem veszi észre hogy nagy a gáz az a kormány. Hogy ebből mi lesz, nem tartom kizártnak hogy komoly belháború fog kitörni, persze nem pánikot akarok kelteni, de most a cigányok is egyre többet balhéznak. A normális emberek főleg a fiatalabbak már mennek ki külföldre sorba. Itt a végén kb 5-10 éven belül totális lesz a káosz, és kitudja milyen lesz az élet. A kisebb embereket terrorizálni fogják, a rendőrök csak a nagy embereket fogják védeni akik törvényes úton bűnöznek, had ne mondjam kire gondolok... A cigányok meg vagy fellázadnak hogy övéké legyen a hatalom vagy poénból fogják piszkálni a magyar embereket. Az oktatási szint kb a 0-val egyenlő, nem tanítanak rendesen mert egyes tanárok nem tudják úgy nevelni a mai kölyköket hogy tiszteljék őket, na meg a média tömi hülyeséggel egyesek fejét, amivel vissza is élnek, de az ő kötelességükkel pedig nincsenek tisztában sajnos. Lázadni persze sokan nem mernek mert szinte minden a kormány kezében van és ha meglátják hogy na ennek az alkalmazottja ellene lázad másnap már megy is a felmondó levél neki aztán megy helyette más, az a baj hogy már félnek az emberek lázadni. A fiatalok már külföldön vannak de sajnos már nem sokan tudnak majd menni mert már Németországban meg Angliában is válogatnak az emberek között hogy na akkor ki maradjon és ki menjen haza, a többi országba pedig ugyan akkora a gáz mint idehaza csak azzal a különbséggel hogy ott máson megy a balhé, de a legtöbb helyen szintén a gazdasággal van gond. Ha idáig jutunk el hogy egész Európában nagy lesz a probléma és csak a nagyobb országok tudnak fenn maradni akkor elég nagy az esély egy komolyabb európai háborúra is akár ami kitudja mivel fog járni majd. Ezért érdemes figyelni a híreket hogy az emberek észhez térjenek és tegyenek is valamit és végre fogjanak már össze ne egymást marják. És teljesen igazad van hogy gáz van de ami a legnagyobb baj hogy nem csak itt van gond, és nagyon senkire se számíthatunk. Én nekem még szerencsém van mert viszonylag elvagyok itthon nincsenek túl nagy problémáim igaz a munkahelyemen mindig rettegek hogy na mit mond a főnök mikor lesz lapát, ez benne van a pakliba, a barátnőm munkanélküli elmehetne külföldre de a szülei miatt nem akar menni ami érthető.
2012. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényeget le írtátok előttem. Ez egy vicc ami itt folyik csak senki nem röhög rajta.


Káosz és anarchia ez lesz ennek a vége.

2012. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem például marhára nem érdekel. Miattam fel is számolhatják az egészet.
2012. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értelmes hozzászólást!
2012. szept. 1. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan érzésem van, hogy a vezetőink korruptak. Nem érdekli őket, hogy mi lesz a magyar néppel.

A dolog érdekessége, hogy Orbánról azt hallottam, hogy gyerekkorában szegény volt, és nézd meg, mi lett belőle. És mindenki tudja, hogy ő cigány, és nem tesz semmit, hogy a cigányok végre békén hagyják a magyarokat. De azért vannak kivételek, mert hallottam, hogy vannak olyanok köztük, akik rendesen jártak iskolába, lediplomáztak, mert nem akartak primitívek lenni.


Előbb-utóbb olyan lázadások, tüntetések alakulnak ki ebben az országban, mint Romániában Ceausescu idején.

2012. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!