Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a youtube-linkje annak az...

Mi a youtube-linkje annak az antiszemita propagandarajzfilmnek, amit pár éve rajzolt valami norvég neonáci és különféle emberek jelképezik benne az országokat?

Figyelt kérdés

Pl. egy zsidó jelképezi benne Izraelt és bead az izmoscsávó Németországnak valamit egy izraeli-zászlós injekcióstűből, az Amerikát jelképező buta de izmos csávó fejéhez hozzávágja a kapitalizmus eszméit, mint egy nagy dollárjelet az Oroszországot jelképező csávó fejéhez meg hozzávágja a sarló-kalapácsot, szerepel benne egy néger is, aki ilyen félmajom ősember stb.


Be tudjátok linkelni ezt a rajzfilmet?



2012. szept. 15. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
azt én is láttam a youtubeon, ha jól tudom zsidó stratégia volt a címe, de nem biztos, amúgy szerintem le lett törölve
2012. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel én hétfőn el tudnám küldeni.
2012. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pardon rosszat linkeltem.
2012. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!