Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi menthetné meg az emberisége...

Mi menthetné meg az emberiséget az összeomlástól?

Figyelt kérdés
Ha így folytatjuk akkor ki fog robbanni a III.VH, vagy olyan katasztrófa történik amitől összeomlik minden.
2009. aug. 4. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Semmi sem mentheti meg.
2009. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, azt észrevettem én is, hogy egyszer minden összeomlik, de most úgy néz ki a helyzet, hogy VÉGLEG!!! Nincs tovább!
2009. aug. 4. 18:24
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért talán lesz tovább, csak előtte nagyon nagy baj lesz, és utána teljesen új erőviszonyok alapján és új logika mentén épül fel a világ. Magyarország is nagyon forrongóban van egyébként. A liberális eszme elmúlt 20 éves uralma után most elkezdtek nagyon más dolgokat mondani az emberek. (Nézd csak meg itt a gyk-n is.) Én ennek még nem látom a végét, de azt látom, hogy így nem mehet tovább.
2009. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmi. Az emberek gyűlölik egymást, és fogják is! Ha nem lenne rendőrség, akkor öldökölnék egymást az emberek, az utcák tele lennének holtestekkel. (Az embereknek csak a pénz számít, és hogy neki jó legyen bármi áron.)


Még nagyobb túlnépesedés lesz, ebből meg háborúk lesznek (kevés kaja, olaj, stb. miatt).


Még nem is beszéltem a Föld állapotáról, amik néhány éven belül szintén végzetesek lesznek (egyre több tornádó, árvíz, erdőtűz, fagy, csökkenő élelem,...).


Úgyhogy nagyon rossz jövő lesz, az emberek meg semmit nem fognak tenni ellene.

2009. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát igen... Eljön a Vér és Vas korszaka... És ha túléljük, akkor jöhet egy új Aranykor, Ezüstkor... így tovább a totális annihilációig...
2009. aug. 4. 21:51
 16/21 anonim ***** válasza:
Kolompár Orbán.
2009. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%

A válasz pofon egyszerű.


Te válj jobb emberré! Te tegyél többet magadért, a családodért, a helyi és tágabb közösségért.


Sok kesergés helyett magadban keresd a változást, ne mástól várd!


Amit megtehetsz, hogy TE változtatsz magadon, Te kezdj el fejleszteni építeni a környezetedben.


Légy környezet barát, fogd vissza a fogyasztásod.


Remélem adtam jó tippeket! ;)

2009. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én is ezt mondtam, de látod ez nekünk magyaroknak nehéz.

könnyebb gyűlölködni, meg panaszkodni.

2009. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy 100 emberből 99 nem fogja megváltoztatni magát
2009. aug. 5. 21:43
 20/21 anonim ***** válasza:
így van. már jobb lenne a saját kis világa mindenkinek.
2009. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!