Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Újabb megszorítások jönnek a...

Újabb megszorítások jönnek a fidesztől, mit szóltok?

Figyelt kérdés
A minap még arról volt szó, hogy az IMF sem vár tőlünk újabb megszorítást, erre másnap bejelentik, hogy a fidesz újabb megszorítást akar 2013-tól.Normálisak ezek?Meddig tűr a birka nép?Megint százakat küldenek el a munkahelyükről, ez már rendszeres, mióta a fidesz van és ezek ígértek egy millió új munkahelyet?!
2012. okt. 5. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesznek új munkahelyek, ha megszervezik a járásokat! Neked ez nem elég?
2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nép mindent tűr! (történelem is bizonyítja!)


Nem számít itt már semmi. Csak az, hogy a saját zsebükbe legyen lé' a "spanoknak" legyen munkahely és irány thaiföldre nyaralni üzleti konferencia,diplomáciai út címmel.


Az Orbán kormány már évekkel ezelőtt megmutatta, hogy ők milyen "erőt" képviselnek, ezen a megszorításon személy szerint meg sem lepődök.

2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vadkan01 ***** válasza:
Hát én már vártam :D
2012. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem már nem lep meg,várható volt valami.
2012. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A magyar nép mindent tűr! (történelem is bizonyítja!)"


Ja persze, csak azt a 300 Ft-os vizitdíjat nem tűrte, de minden más jöhet...

2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, én sem lepődöm meg csak épp már az ember töke is teli van velük!
2012. okt. 5. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért?

Ahogy sorra jöttek a megszorítások: 13.havi nyugdíj eltörlése,folyamatos benzin ár emelés,forint gyengülése.


Ember görögországba azért utcára mentek mert 2-3 euróval csökkentették az állami nyugdíjakat.

2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor kellett volna gondolkodni mikor a sok birka erre szavazott.
2012. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most az éppen nem kormányon lévő pártok ígérgetnek szépeket és mondanak fene okos dolgokat, és a sok birka persze, hogy el is hiszi, majd ha a fidesz eltűnik a süllyesztőben,megszavaznak egy másik idiótát, aki persze nem lesz jobb semmivel.

Hát igen, a görögökről példát vehetnénk.Ha az ő kormányuk csinálna azt, amit a mienk, már ledózerolták volna parlamentet szerintem.

2012. okt. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!