Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan csak legyintenek egyet, és azt mondják, hogy hülyeség, de szerintem érdemes elolvasni, és az első videót megnézni.

Az utóbbi években én is észrevettem, hogy már abnormális módon van tele csíkokkal az égbolt, ami órákon át ott marad. A sima kondenzcsík szinte rögtön eloszlik.

Szerintetek igaz, hogy chemtraillel permeteznek minket? Azt írják, hogy az Usa és Németország elismerte, hogy történik egyfajta permetezés, de ez a Föld érdekeit szolgálja. (na persze)


[link]


2012. okt. 10. 19:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Itt még röbb kép is látható, és a svéd zöldek már kűzdenek ellene.

[link]

2012. okt. 10. 19:42
 2/14 bumbi02 ***** válasza:
83%
Vicc az egész oldal. Nem csak ez a cikk. Beleolvastam egykét cikkükbe a tieden felül is.. Hát amikor arról ír , hogy a tévé nézés során hullámokkal blokkolják a gondolkodásomat... Nos itt kellett bezárnom ezt az oldalt.
2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
ez egy vicc.. majdnem 40vagyok és gyerek koromban is voltak olyan csíkok amik néha 20-30percig is ott voltak
2012. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is van sok abszúrd az oldalon, de ezzel a témával manapság egyre többet foglalkoznak.
2012. okt. 10. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha lenne ilyesmi akkor azt vkinek MET, talajtani intézetben v. vhol feltűnt volna a változás? benzinbe belekevernének szennyezőket olcsóbban megtudnák oldani a történetet nem?

Ha ezzel az időjárt akarják befolyásolni akkor :

Felhőképződést nem nagyon lehet befolyásolni a frontok vonalak nagy kiterjedésűek és irányukat a légnyomás fogja befolyásolni ... kis területen eltudom képzelni h. esetlen kondenzcsírákat ledobva csökkentik a jég kockázatának esélyét ...

2012. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

mert egyre több az az ember aki a mesterséges szinezékektöl és a kati meg zsuzsi nevü szintetikus cuccoktol agylágyulás kapott és enne ka pszhidrop szerek hatása alatt összesküvés elméleteket és hamis teoriákat gyárt..


hülyeséget félretéve régen is voltak bolond emberek. csak a sajto nem adott nekik teret.. most meg azsrt el kell adni. ahoz meg mind 2 oldalon hülyékre van szükség..

lásd maya naptár.. közeledünk a decemberhez egyre kevesebb betépett pörög rajta. mert tudják hogy ugyse lesz semmi.. de 3évig jo volt szopatni vele a világot

2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek a kémiához, de ebben a kérdésben még az ún. összeesküvés-elmélet hívők (hű most már értem miért használják a konteósok szót :D) is eléggé megosztja a közvéleményt. Olyan oldalakon, mint a kuruc info vagy a barikad.hu semmit nem olvasni erről. És bizony akik alternatív médiát is nézik (hozzáteszem ennek a kifejezésnek Amerikában nagyobb értelme van mint nálunk), ott sincs egyértelműen ez leírva. Én sok mindent elhiszek, de ezt a chemtrail dolgot nem.
2012. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Az összes buta birkának üzenem aki ide írt kételkedve


SZAKEMBEREK,SZENÁTOROK,POLITIKUSOK beszélnek ezekről a dolgokról BIZONYÍTÉKOKKAL alátámasztva


Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=0AU6KwgxaOo


Ha ezek után se hiszitek el a dolgot akkor tényleg reménytelen a helyzet,titeket teljesen átprogramozott a média,úgy irányít titeket mint egy bábut


Ezek nem összeesküvés elméletek EZEK ÖSSZEESKÜVÉS TÉNYEK!


De tudom,ami nem hivatalos verzió az már konteó csak az igaz amit az RTL klub híradójában láttok

2012. okt. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a kondenzcsík nem oszlik el rögtön.


[link]


"Ha a repülési magasságban jelen van kellő mennyiségű víz, akkor a kis mikroméretű szemcsékre, amelyek a repülőgépből kiáramlanak, ez a víz kicsapódik, kifagy - ahogy normál felhőképződés során is a levegőben lebegő kis porszemcsék szolgálnak kondenzmagvakként."


8/8as pedig: attól még hogy egy magas beosztású ember mond valamit, az nem válik ténnyé. [link]

2012. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jahhhhh. Szenatotok valasztasi kampanya. Pont ahogy itt is. Tudnam hogy milyenanyag birna ki azt a hot ami eleg a motorban a kerozinnal egyutt
2012. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!