Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha olyan helyen dolgoztam,...

Ha olyan helyen dolgoztam, ahol a munkáltató nem jelentett be, azt a helyet beírhatom az önéletrajzomba álláskeresésnél?

Figyelt kérdés
Dolgoztam valahol, a munkáltató halogatta a munka legalizálását (szerződés), végül pár év múlva sem kötötte meg a megbízási szerződést. Viszont tapasztalat szempontjából sokat jelentett az a pár év ezen a munkahelyen. Ilyenkor az önéletrajzomba ezt a helyet beírjam vagy ne?

2012. okt. 25. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen, beírhatod, sőt, szerintem jelentheted a munkaügyön is, legalább ha nyugdíjad nem is lesz utána, ledolgozott munkaidőnek elismerik és majd ha netán álláskereső leszel, magasabb lehet a munkanélküli segélyed.De hogy bírtad ki így azt a melóhelyet ennyi ideig?Nyomorult csaló munkáltató!Valami iratod csak volt, legalább jelenléti,nem?Nincs belőle fénymásolatod?
2012. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be hát. Mért ne írhatnád? Az önéletrajzba azért kell beírni előző munkahelyeket, hogy tudják milyen és mennyi gyakorlatod van. Nem azért, hogy adóellenőrködjenek.
2012. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Semmivel nem tudom igazolni, hogy dolgoztam ott.


A munkaügyön mit, hogyan jeleníthetek?

2012. okt. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!