Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szer (i) ntetek lesz polgárháb...

Szer (i) ntetek lesz polgárháború a cigányok és a magyarok közöztt az elkövetkező 2 évben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 01:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem attól függ hogy melyik párt kerül hatalomra... De szerintem csak akkor ha a mostani mszp szavazó mamócák kihalnak sorainkból. De ha lenne, szereznék egy íjpuskát, az biztos...
2009. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Én remélem, hogy lesz. És megtaláljuk a végső megoldást!
2009. aug. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz. Esetleg ilyen kisebb-nagyobb verekedések biztos lesznek a következő 2 évben is, de háború tutira nem. Az ilyesmit elképzelhetetlennek tartom a mai világban (legalábbis ezen a részén)
2009. aug. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Nemtudom, hogy lesz-e, de a magyar tábort fogom erősíteni!
2009. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Aki polgárháborút akar,az nem tudja mit beszél.Ha lenne,nem csak a cigányok halnának meg,hanem ártatlan emberek tömege.A TV-ben láthattok ilyet eleget.Vagy gondoljatok Koszovóra!
2009. aug. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Nemtudom, ha kiírtanák a családodat a feketék, kíváncsi lennék hogy akkor is ezen a véleményen lennél-e kedves utolsó.
2009. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Úgy kéne megrendezni, hogy minden magyar ingyen kapjon fegyvert, a cigók meg ne, aztán lehetne őket onnantól darálni :]
2009. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nem lesz, viszont annyira jó lenne ha mindenki békén hagyná a cigányokat állandóan ez a cigány kérdés, én is elmegyek melettük és ennyi. Nagyon büszke lehet magára az a bátor ember is, aki megint lelött egy cigány nőt és lányát,aki ráadásul dolgozni indult csak azt nem értem,hogy 13 éves úgymond kislányt minek kelett ezzel tönkre tenni. Nem kéne az összest cigányt egy kalap alá venni a putris cigányokkal ez a szánalmas, nem a cigányok életmódja.
2009. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom de ők fegyverkeznek...


[link]

[link]

[link]

2009. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Én sem hiszem hogy lesz. Nem mondom, hogy szeretem a romákat, de ha már megszülettek... Nem tehetnek róla. Arról viszont igen, hogy szaporodhatnának kevésbé is. Ha mindegyik családnak egy-két gyereke lenne, azt mondanám, oké, éljenek ahogy tudnak. De így???!!


Én azokat a romákat tisztelem és becsülöm, amelyik eszerint él. (egy - két utód, és dolgoznak - mert azért van ilyen, ismerek ilyen családot is). Viszont ismerek nem roma családot olyat, amelyiknek kár volt a Földre érkezniük élet céljából... :((


Szóval tegyen igazságot aki tud.

2009. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!