Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam? Lehet...

Hülyeséget csináltam? Lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés

új munka helyem van ma vettek fel és kérték a bank számlaszámot én meg akartam adni és mondtam hogy nálam van egy számla kivonat, de ők azt mondták hogy le fénymásoltassák, rajta vannak valami azonosítók azzal hozzá férhetnek a számlámhoz?

és mit csináljak?


2012. okt. 27. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nagyon még nem csinálhatnak semmit, ha nincs rajta a pinkódod akkor cseszhetik. Egyébként ilyen esetre tarts a pénztárcádban egy cédulát amire rávan nyomtatva csak a számlaszámod és semmi más egyéb nincs rajta. Az a legtisztább.
2012. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
"valami azonosítók"? Pontosan mik?
2012. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem csak bajod nem lehet belőle, hanem nem is csináltál hülyeséget. Én mindig a számlakivonatot szoktam odaadni. Hülyeséget egyedül azzal csináltál, hogy kiírtad ezt a kérdést. Ugyanis a számlakivonaton egyetlen olyan azonosító sem szerepel amivel bármit el lehetne érni.
2012. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig a számlakivonatot kérik az újaktól, mert így elkerülhető az, hogy egy számot félreírj...


Annyi, hogy fénymásoláskor kitakarják az egyenleget, és rögtön vissza is adják, mivel senki anyagi helyzete nem tartozik rájuk.


Semmilyen szám nincs rajta, amivel vissza tudnának élni.

2012. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Bankszámládról csak úgy nem lehet leemelni, a bankfiókban hiába tudja valaki a számlaszámod vagy lobogtatja a kivonatot, még az egyenleget se mondják meg.

2012. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!