Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egyszer letiltják a kurucin...

Ha egyszer letiltják a kurucinfót, akkor a több 100 ezer olvasója mihez fog kezdeni? Vagy akkor a kuruc átköltözik más országba?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon téma, hogy a webszolgáltatón keresztül tiltsanak e le esetleg nem tetsző tartalmakat.
2012. nov. 14. 16:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"a szerintük káros oldalakat blokkolják le a saját DNS szerverükön"


Egy perc alatt át lehet írni a szolgáltató által használt DNS szervert egy másikra, ami nem korlátozott. Akár a Google-éra is:

[link]

2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Komplikato ***** válasza:
100%

"Egy perc alatt át lehet írni a szolgáltató által használt DNS szervert egy másikra, ami nem korlátozott."


Ezt én tudom, nekik magyarázd el! :D

Régen Wifi-s netem volt, állandóan lehalt a DNS szerver, akkor én a Prágai Műszaki egyetemét használtam.


De az összes többi blokkolási módszert könnyedén kikerülhetjük. Éppen ezért hülyeség az egész tervezet.

2012. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt én tudom, nekik magyarázd el!"


Összevetve azzal, hogy a fél ország a bekapcsoláson túl nem ért a számítógéphez, nem nagyon fognak ezzel az átállítással szórakozni. És ezen a digitális analfabétaságon nem is akarnak segíteni.

2012. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

"Hogy tiltanák le, amikor a szerver az USA-ban van? Ott meg leszarják ki milyen oldalakat, blogokat üzemeltetnek. Egy nyíltan Obama ellenes blog, rasszista, fasiszta megnyilvánulásokkal is LEGÁLIS! Bizony ám!"


Ez nem azért van, mert szarnak rájuk. Az USA törvényei annyiban intelligensebbek a mieinknél, hogy nem tiltják be feleslegesen a szélsőségeket. Nincs is értelme, mert úgysem lehet törvény által még csak visszaszorítani sem. Akkor pedig nekik is jobb, ha ezek az erők nyíltan, szem előtt mozgolódnak, így könnyebben felmérhetőek.


Megjegyzem, hogy nemzetközi jog értelmében a Magyarországra irányuló bűncselekményektől az USA törvényei sem védnek meg senkit. Amint előnyös lenne nekik, úgy kiadnák őket, mint a pinty.

2012. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet letiltani,laikus a kérdés is,már elnézést.
2012. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Nem lehet letiltani,laikus a kérdés is,már elnézést."


Az.

2012. nov. 15. 00:05
 17/23 anonim ***** válasza:
youtube.com/watch?v=Gui3xAV1jKQ
2013. febr. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
youtube.com/watch?v=JinRS-CYIIU
2013. febr. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
youtube.com/watch?v=BgPeO4A8FoY
2013. febr. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!