Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyenek a hungaristák?

Milyenek a hungaristák?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek? Milyen értékeket képviselnek? Mi zavarja őket legjobban?(itt most nem csak Magyarországra gondolok, hanem, hogy más emberek viselkedésében mi zavarja őket!) Aki tudja az írjon le mindent! Előre is nagyon köszönöm!

2012. nov. 15. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz nem foglalkozol velük! Kétszínű alattomos kötekedő,nagy arcú köcsögök! Magyar vagyok de személy szerint irizálnak: Arról nem beszélve hogy mindig keresztbe tesznek egymásnak+ Ez komoly! De ha többet meg ismersz rájössz milyen gyáva kétszínű népség az egész banda!
2012. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet valaki korábban emlegetett itt... :D Na de a lényeg hogy a nemzeti értékeket képviseljük, szeretjük a hazát... én barátként tekintek a németekre, mint legfőbb szövetségesünk a háborúban... nem szabad elfelejteni mennyi német katona is meghalt a mi hazánkért is! Ezt csak azért írtam mert valaki itt felhozott engem... :) Az zavar mások viselkedésében, hogy nem törődnek a nemzeti hova tartozásukkal... nem ismerik és nem is érdekli őket a történelem, nem becsülik meg a hazát és az se hogy az őseink vérrel fizettek ezért a földért... csak azt várják hogy minél hamarabb elhúzzanak innen.
2012. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Syrakusa ***** válasza:

Ahogy nagyon sok magyar is a barátaid végett,de sztem ezzel is tisztában vagy....mint pl. a doni csata akarom mondani a doni katasztrófa......Nem,de?!Ott mennyi magyar hazafi veszett el feleslegesen?A német birodalom követelése miatt?

Segítek 97 - 147 EZER katona......és miért is,milyen körülmények közt?Nem kaptak sem támogatást,sem engedélyt a vissza vonulásra.Az eszme lehet hasonló,de Én cseppet sem tartanám Őket barátomnak..........egy barátot nem küldesz a halába,értelmetlenül meg főként nem.Jobban válogasd meg a "barátaid".A NAGY "HUNGARISTA"......

2012. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Syrakusa ***** válasza:

A szinte elviselhetetlen, mínusz 35-40 fokos hideg ellenére a magyar honvédek hősiesen próbáltak ellenállni, de megfelelő elhárító fegyverek hiányában, a páncélosok elleni szinte puszta kézzel való küzdelem eleve kudarcra volt ítélve.

A 2. magyar hadsereg nem kapott támogatást a német csapatoktól, nem engedélyezték számukra a visszavonulást, a menekülő német egységek fedezetnek, ágyútölteléknek használták a magyar katonákat. A megmaradt csapategységek súlyos utóvédharcokat vívtak, Kurszk térségéig vonultak, s keltek át a Dnyeperen. A csatavesztés után a fagy poklától megmenekültek nagy részére a legkegyetlenebb hadifogság várt.


Jány Gusztáv 1943. január 24-én:

"…vegye tudomásul mindenki, hogy innen sem betegség, sem sebesülés, sem fagyással el nem engedek senkit. Azon a területen, hol gyülekezésünket elrendelték… ott marad mindenki, míg meg nem gyógyul, vagy el nem pusztul…”


Uh futás a cimbijeidhez s.ggre pacsizni......

2012. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A németek a saját csapataikat sem tudták rendesen felszerelni... Mivel villámháborúra számítottak nem egy elhúzódó hadjáratra a kemény orosz télben. Ők is elvesztettek egy egész hadsereget Sztálingrádnál... A későbbiekben különben a német fegyverzet segítségével a magyar hadsereg oda tudott vágni az oroszoknak, mivel átvett 10 db Tigris tankot a Kárpátok védelmére. A németek híján voltak belőle... de segítették a magyar szövetségesüket! És a magyar katona együtt halt a némettel! Egy szív.. egy akarat... előre a győzelemre!!!
2012. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Syrakusa ***** válasza:

Nekik mennyi is volt ott a veszteségük?Ki rángatta bele a másikat?

Véleményem szerint te csak "divatból" vallod azt Magadról,hogy Hungarista és amint látom,eléggé szűk látókörrel rendelkezel.Nem vitatkozom Veled,mert igazából csak Te tudod,hogy ki is vagy valójában és kiket tekintesz "barátodnak"......

2012. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a franc bajod van a németekkel... úgy csinálsz mintha ők gyilkolták volna végig Európát elhozva a 40 évig tartó "felszabadulást" ... Nem a német nép provokálta ki a háborút, csak belesodródott... mint ahogy Magyarország, Trianonért bosszút kellett állni.. Nem igazán érdekel, hogy mint gondolsz rólam.. ha nem tetszik az én álláspontom, érts egyet a zsidók által kitalált hülyeségekkel. Nyilvánvaló volt a háború után, hogy a németeket, mint "bűnös nép" megbélyegezték, innen ez az ellenszenv manapság.
2012. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Syrakusa ***** válasza:

Először is:

"Nem a német nép provokálta ki a háborút, csak belesodródott..."

Melyik háborúról is beszélsz nagyokos?Mert ha a másodikról akkor kicsit tanulmányozd a történelmet!!!!

Másodszor is:

Látom a kérdéseimre nem tudsz érdemleges választ adni,csak a behomályosult látóköröd és történelmi "tudásod" lököd,hogy igazold Magad, 0 kész érvekkel

Harmadszor:

Nem a zsidók eszméjét vagy mi a t...kömet pakolsz vallom,de rühellem a németeket azért amit a Magyar hazafiakkal tettek

Negyedszer:

Eddig nem volt véleményem Rólad,de most már van.Te nem hungarista vagy hanem egy német barát ,csapzott korcs.


Pár demagók,elemzés részlet:


Második jelentése: A ****magyarság**** érdekképviselete, védelme a nemzetre ***káros irányzatok és behatások ellen****. Szociális nemzetvédelem és irányítás. A hungarizmust a Horthy korszak alatt üldözték, Szálasi Ferencet, a hungarista párt vezetőjét börtönbe zárták. A hungarista párt csak 1944-1945-ben volt uralmon, azaz a ****német megszállás**** idején.



A hungarizmus a zsidóságot honképtelennek és mint a nemzetre káros népcsoportot értékelte. Azonban a hungarizmus egyetértett a cionizmus azon törekvésével, hogy a zsidóságnak legyen önálló hazája.

A cinonizmus szélsőséges elemeivel már természetesen nem értett egyet, ahogy elhatárolta magát a hitleri fajelmélettől


Az első részben kiemeltem pár fontos alapvető dolgot,hogy kicsit megakadjon rajt a szemed és talán eljut az agyadig!!!

Innentől ha nem fogod fel azt amit mondok,a "barátaiddal" kapcsolatosan,qrvára sajnálom de alkalmatlan avy az épp gondolkodásra!Mennyi inkább az utcára "heil hitler" - ezni,horogkereszttel a tarkódra tetoválva mondjuk Borsodba aztán futás a "barátokhoz",hogy bántottak.Ha adsz egy kis orális szolgáltatást talán meg is hallgatnak vagy segítenek rajtad mint a "doniakon" ...... :-)

De első soron JAVASLOM OLVASS EGY KIS TÖRTÉNELMET!!!!!!

2012. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meg aki megcsinált az a korcs.. ! Kinek a műveit olvasod? Kertész Imréét.. ? Nem vagyok kíváncsi azokra a hazugságokra amit te olvastál. Utáld a németeket felőlem.. a szlovákokat, románokat, szerbeket nem utálod mi?
2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Syrakusa ***** válasza:

Hungaristának lenni nem az,hogy kit utálsz vagy kit sem.....

Első soron a haza és a nemzeted szeretete,de nem fogok Neked magyarázkodni,illetve győzködni,sőt innetől kezdve le is sz@rom a baromságaidat Te elfuserált emberi szemét.....

Az ilyen sz@rházi majmokkal kellene a "tisztítást" kezdeni,mert szégyent hozol a saját hazádra..........

2012. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!