Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyaroknál ez az összetartá...

A magyaroknál ez az összetartás vagy inkább csak nagyzolás?

Figyelt kérdés

Ahogy körülnézek, elég sok az emigráns blog ahol magyarok költöznek egy idegen országba és leírják a véleményeiket , előnyöket , hátrányokat , tapasztalataikat.


És a blogolók többsége csalogatja ki a többi embert is hogy nekik is jó legyen.

Az egyik így mondta:"Ha tehetném minden magyar idehoznék mert jár nekik egy normális élet".



2012. nov. 21. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Segiteni akarnak szerintem, tudjak a blogolok, hogy az otthon maradottaknak nehez.En is szoktam olvasgatni neha , jo magam nem blogolok, de a csalad es baratok a csalogatasom nelkul is erdeklodnek.Nem hiszem , hogy ertelmes ember neki all blogolni nagyzolas miatt.
2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is inkább csak segíteni akarnak.Ezért is írják le hogy mire kell figyelni és hogy mivel legyünk óvatosak.Mit hogy...stb


Az egyik ismerősöm szerint csak nagyzolnak.De szerintem csak irigységből mondja.

2012. nov. 21. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges gondolkodású ember, mint Te vagy Én, tudjuk nagyon jól hogy nehezen vagy egyszerűen ellehetetlenítik az itt élést

Ebben semmi nagyzolás nem látok, tudom hogy nekik jó mert így is van, nem kell messze menni és máris tisztességesen egészségesen élhetnénk


Ez mind szép, csak bátorság és elszántság kell hozzá másképp nem megy

20/F

2012. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Antimod ***** válasza:
100%
Az emberek nem egyformák. Lehet, hogy van, aki nagyzol, de hiszek abban (vagy inkább szeretnék?), hogy a legtöbben segítőkészségből írják le, amit leírnak.
2012. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszik, hogy leírják. Sokaknak fogalma sincs, hogyan élnek emberek külföldön.
2012. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan sokat segítenek az indulóknak a leírások, de aki olyat ír, hogy legszívesebben mindenkit kivinne, mert mindenkinek jár normális élet, az igenis nagyzolás.

Miért, amúgy hogyan élnek az emberek külföldön? Ott minden ingyen van, vagy mi? Én például remekül élek itthon is, eszem ágában sincs kimenni. Mi az, hogy csak kint van normális élet? Azért az már erős túlzás.

2012. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyzolás. Meg lehet figyelni, hogy mennyire lehurrogják az olyan posztokat, amikben arról írnak, hogy nem jött be külföldön az élet.
2012. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem senki nem hiszi azt hogy a nyugati birodalomban mindenki jómódú és minden ingyen van.

Csak könnyebb , egyszerűbb.Az árak jobban a fizetésekhez vannak igazítva mint Magyarországon.

2012. nov. 21. 12:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Abban mi a nagyzolás, hogy jót akar a másik embernek? :D
2012. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Egész egyszerűen arról van szó, hogy Magyarországot elhagyják a normális emberek, mert már nem bírják elviselni, ami itt megy. Pedig pont ők tudnák felemelni Magyarországot, persze ha nem nyomná el őket a sok normálatlan magyar. De mivel elnyomják őket, ezért elmennek és csak még rosszabb lesz.


Itthon marad a sok gyökér, a szemétládák, a cigányok, a turbómagyarok, a kapzsi vállalkozók és az önbizalomhiányos, lelkileg roncs emberek.

2012. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!