Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyar összetartás? Na persze.

Magyar összetartás? Na persze.

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy "megköszönöm" mindazoknak a "segítségét", akik aznap és akkor ott voltak azon a bizonyos villamoson!

Nem biztos, hogy a legjobb kategóriába raktam a kérdést, lehet, hogy a "Kultúra, közösség"-ben jobb lenne, de most nem ezen van a lényeg...

Másfél-két hete egyik jófej ismerősömet (párom jóbarátja) elgyepálták a cigányok! 10 taknyos cigánykölyök ugyanazon a villamoson (4-6) utazott, mint Ő, nevezzük K.-nak! K. mellesleg BKV alkalmazott, metróvezető. Az egyik kölyök a villamoson (!) rágyújtott, mert ő vagány, meg ki merne belekötni, mikor több joga van ebben a rohadt országban?! Amúgy is sokan vannak, egyedül behúzná fülét-farkát, és próbálna láthatatlanná válni! K. - aki egyébként nem kis darab, szép, magyar ember - odament és először tök normálisan közölte vele, hogy ugyan, kisfiam, ezt nem kéne. A srác beszólt neki, mire Ő kivette a kezéből a cigit, és eltaposta. A taknyos erre k*rva anyázni kezdett, K. agyát belepte a vörös köd, és zacsira fogta a srácot, majd elkezdte tolni az ajtó felé. Persze a cigányban ilyenkor felébred a csordaösztön, ami a magyarból már kihalt, és egyszerre 10-en kezdték ütni, verni! Nem lett komolyabb baja, csak sok a kék folt! Állítása szerint egész jól bírta, ahhoz képest, hogy ő egyedül volt 10 ellen. De azért a 10, az mégis csak 10! Elverték, mint annak a rendje, majd vihogva leszálltak. K. összekaparta magát, körbenézett a villamoson, ami akkor jó sok embert utaztatott, és megköszönte a "segítséget"...

Miközben ezt írom, az é agyamat is megszállja a köd, és már úgy verem a billentyűzetet, hogy mindjárt szétesik... Emberek! Hova fajultatok! Ennyire véditek a hátsótokat?! Csak két-három férfiembernek kellett volna K. mellé állni, és az összes kölyköt fel lehetett volna tűzni a megállótáblákra! Helyette mi volt?! Csak néztétek, mint valami valóságshow-t! Hát kösz...


2010. okt. 11. 08:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
37%
Ha a törénelmünket nézed,mikor tartottak össze a magyarok?
2010. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De akkor is, basszuskulcs! Mi az, hogy az emberek állnak és nézik, ahogy azok sz@rrá verik egy társukat?! A fehér emberből ennyire kihalt a csordaösztön?! Szomorú... :(
2010. okt. 11. 08:44
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntes tűzoltó vagyok, és egy kis tapasztalatot szeretnék megosztani... Nyáron égett egy ház melléképülete. Kb. 50 ember nézte, ahogy mi, páran próbáljuk menteni a menthetőt, falusi katasztrófaturizmus. De a bámészkodóknak meg se fordult volna a fejében, hogy segítsen...
2010. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Shanokk ***** válasza:
87%

Saját tapasztalat. 99-es busz. Nem helyezem faji alapokra a storyt. A Blahánál szálltam fel egy barátommal edzésről jöttünk (Én akkor BOXoltam ő Thai Boxolt) haza. A Buszon rajtunk kívül 4 testépítő volt, ismertem látásból őket oda jártak kondizni, ahova mi edzeni. Egyikük sem volt 100 kg. alatt. Felszállt még indulás előtt egy nagyon csinos csaj és a busz elindult. 2 Megálló múlva felszállt 4 rossz arcú srác, akik odaálltak a lány mellé. Persze elkezdték oltogatni, majd mikor a lány szólt, hogy hagyják békén, az egyik levert neki egy pofont a másik megrángatta a haját. Mondanom sem kell nálam elpattant a húr ahogy az edzőtársamnál is. Odamentünk és megkértük őket, hogy szálljanak le, de ők nem akartak. Egy megálló alatt sikeresen meggyőztünk két srácot, hogy szálljanak le és vigyék magukkal a két barátjukat is mert nem voltak eszméletüknél. A lány sírt, teljesen sokkot kapott, Én vígasztaltam, az edzőtársam pedig lehordta a kopaszokat, hogy milyen dolog, hogy nem segítettek a lánynak. Erre az egyik felált és elkezdett üvölteni az edzőtársammal és meg akarta ütni "Nekem, te nem mondod meg mit csináljak!" szövegkíséret mellett. A társam meggyőzte őt is, hogy kényelmesebb neki ülve, a másik három ez után csöndben ült és utazott tovább, valamint zsebkendővel látták el barátjukat.

1. Tanulság: ifi. Európa Bajnok Thai Boxossal és ifi. 2*es Magyar Bajnok Boxolóval ne kötekedj.

2. Tanulság: A gyúrástól nagyon erős leszel, de lassú is és az állóképességet is csökken (nagy átlag, de edzés függő)

3. Tanulság: A súlyzó nem bánt lányokat, mégis emelgeted meg dobálod.

4. Tanulság: Legyen nagy arcod, akkor is ha szükség van az erődre, ne csak akkor, amikor a centivel mászkálsz a teremben

2010. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Jézusom... O.o A tűzoltós és a testépítős sztori is nagyon durva... :( Nem értem... Mondjuk én nőnemű vagyok, de nálam is elpattan a húr, ha olyan történik, és én ki is állok mások mellett... Az egyetlen dolog, amit féltek magamon, az a szemüvegem, és nem az, hogy mi lesz, ha megpofoznak, megtépnek, stb...
2010. okt. 11. 09:13
 6/41 anonim ***** válasza:
Mi magyarok sajnos ilyen papírp.öcsűek vagyunk. Én nő vagyok ugyan, de ha férfi lennék sem vagyok biztos benne, hogy kinyitnám a számat, mert ezek rögtön kést rántanak. Csak egyszer kéne megmutatni, hogy nem f.osunk, mert ezek ismerik a magyarokat és erre játszanak.
2010. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

[link]


Mert ők megérdemlik.

2010. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem nem is az összetartásról van szó. Hanem senki nem mer semmit csinálni, ami nem teljesen átlagos.

Vezetett látogatáson voltunk egy malommúzeumban. A malmot lovak vagy emberek hajtották régen. Amikor odaértünk a kerékhez, kitaláltuk, hogy forgassuk meg, indítsuk el a malmot. A vezető megengedte.

Ehhez képest a 30 fős csoportból egy ember volt csak, aki benne volt, mindenki más csak állt és bámult, hogy ő ilyet csináljon? Mégis hogy képzeljük?

Pedig itt aztán a világon semmi veszély nem volt. Csak olyat kellett volna csinálni, ami nem hétköznapi. És senki nem volt hajlandó rá.


Ez óta az eset óta én már igazán nem számítok az emberekre. Mert aki ennyire nem képes, attól ugyan hogy lehetne elvárni, hogy nekiessen egy agresszív embernek? Szomorú, de ez van, nem tudom, mit lehetne csinálni.

Pontosabban némely egyetemeken tudom, hogy bátorítják a diákokat, hogy igenis merjenek csinálni ilyen dolgokat. Csak hát az emberek igen jelentős százaléka nem jut el ezekre a helyekre...

2010. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

részben az van amit írtak, hogy szarok az emberek. másrészt ha én az utcán látnám, hogy 10 cigány gyepál egy embert, akkor felmenne bennem a pumpa, de tudnám, hogy ha nekik esek, akkor senki nem fog nekem segíteni, pont a fent említett okból, így én sem fogok. Egy fecske nem csinál nyarat. sajnos.


igyexem kerülni a balhét ahol csak tudom, és időnként azon vagyok, hogy bekaphatja a többi ember, nem gondolkodnak, leszarják egymást, megérdemlik a sorsukat. nyilván van pár ember akire ez nem igaz, őket sajnálom. egyebet nem tudok tenni értük.


Gondoltam már arra, hogy kéne alapítani egy közösséget, ahol az emberek összetartanak, nem masírozó magyar gárdára gondoltam (mondjuk nekem azzal sincs bajom), hanem egy olyan közösségre ahol számíthatnak egymásra az emberek, megvédik egymást, stb.


De van egy érzésem, hogy amint arról lenne szó, hogy cigányok ellen védik meg magukat, azonnal a többség arról dumálna, hogy itt az új náci szekta.


szar kimondani, de asszem megérdemli amit kap a többség magyar. idióták. vérzik a szívem emiatt, mert mindig is szerettem a nemzetünket, kultúránkat, szar látni, hogy haldoklik.

2010. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Náci szekta... Hmmm... Pedig nem ártana, ha lenne ilyen... Engem - sajnos - az évek alatt szerzett tapasztalatok tettek amolyan neonácivá. Pedig csak 20 éves vagyok!!!

Az utcánkban is lakik egy "kisebbségi család". Pontosabban nem egy lakik itt, de ezzel az egyel van gond, a többi nagyon szépen elvan. Szóval ezeknél van egy rakat kölyök, akik rendszeresen b@szogatják a húgomat. Ő meg hiába szól vissza halál nyugodtan... Folyamatosan "lemúmiázzák" és a múltkor meg akarták dobálni sáros levelekkel, mire ő megfordult, felvette a nyugodt gyilkos tekintetet, erre a kiskölyöknek persze inába szállt a bátorsága! Arról nem is beszélve, hogy felnőtt réti néger is volt a közelben, aki nem szólt volna rá a gyerekre! A város másik végéből lettek ide száműzve! Éppen hogy nem külterületnek számítunk, tehát nem sok ember jár erre, így nem lehet velük összeverekedni, mert ha megverek 1-et, jön az egész rokonság, ami legalább 30 fő! Mit csináljak? Rendezzek skinhead bulit? Jujjj, az de szép lenne *.*

Ha odáig fajulna a dolog, össze tudnék szedni egy kisebb neonáci hadsereget, de akkor aztán egy sem maradna! Olyan környéken élünk, ahol megoldható az, hogy a maradékokat meg se találják! De muszáj idáig fajulnia? A rendőrség hozzáállása pedig: "El kell kapni és meg kell verni!"

2010. okt. 11. 10:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!