Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a bajuk az emberek egy...

Mi a bajuk az emberek egy részének a zsidókkal és a külföldiekkel?

Figyelt kérdés
Az ún. "turbó magyarokra" gondolok. Vitát, veszekedést, egymást szidalmazását nem akarom. Engem csak a miértje érdekel.
2012. nov. 30. 12:10
1 2
 1/18 tetro ***** válasza:
73%
Ha nem akarsz veszekedést, akkor ne turbó magyarozz a kérdésben, még akkor se ha amúgy a kérdésed jogos lenne.
2012. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Joci84 válasza:
31%
hát én nem vagyok "turbó magyar" de ha végig nézed a világot, ha egy zsidó fingik egyet, akkor felmegy a benzin ár, egyből egy újabb bevásárló központ épül persze nagy részt állami támogatásból (adófizető pénzéből), és ott dolgozhat a kis ember minimál bérért! Egy zsidó tüsszent egyet egyből világ válság! Szóval érdemes elgondolkodni, hogy ez mért van! Pl malév fika áron egy zsidóé lett, de tuti majd sokszoros áron visszaveszi a következő kormány (adófizető pénzéből), mint ahogy ezt már többször is eljátszották! Vagy említhetném a győri kekszgyárat! Évekkel ezelőtt eladták egy zsidónak, aki nem csinált vele semmit, az embereket elküldték onnan és hagyta üresen állni! Nemrég kitalálták, hogy oda kőrforgalom meg ztak kellenek és visszavették a zsidótól sokszoros áron! Na akkor vajon tudta a zsidó, hogy ez fog lenni? adott valaki neki fülest, hogy vegye meg tegye csődbe küldje el az embereket, mert évek múlva sokkal többet fog érni!? Érdekes mód ugyan az az "ember" vette tőle vissza (adófizetők pénzéből) aki eladta neki fika áron annó! Ja hozzá teszem az az "ember" aki eladta majd visszavette szintén zsidó! Saját országunkba húzzák le az utolsó bőrünk is! Hozzá teszem a bankok is mind zsidó tulajdonba van! Ugyan az a bank itthon 33% kamattól felfelé adja a hiteleket, ami más országban csak 11%! Vajon mit akarnak? a földet amin élünk, mivel nagyon jó helyen van ez az ország földrajzilag! Szerintem ez elég indok egy utálkozásra
2012. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Az életvitelük és kultúrájuk teljesen eltér a mienktől és jelenlétük állandó feszültség forrása.

Nem tájékozódsz a hírekből ? Nemi erőszak, gyilkosság, telekspekuláció stb. írható a számlájukra.

Ha Magyarországon csak turáni származású magyarok élnének,

kb. olyan nyugalmas lenne az élet, mint Grönlandon.

2012. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nemi erőszakot, gyilkosságot nem csak zsidó vallású és külföldi emberek szoktak elkövetni. És nem olyan biztos, hogy valaki, attól, hogy magyar nyelvet beszél, nem rendelkezik mindenféle vérrel. Elvégre mi eléggé kevert nép vagyunk, és sok kultúrát vettünk át az itt élő népektől.
2012. nov. 30. 12:50
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

A turbómagyarnál jobb szó a "hobbináci"!


Sok fiatalnál divat lett ez mert valami ellen lázadni kell!


A szülők, társadalom és természetesen a zsidók, liberálisok, baloldaliak stb ellen!


A zsidózó szélsőjobbosok nagy része nem konzervatív! Csak konzervatívnak állítja be magát majd lázadásról beszél...


De talán az is magyarázat hogy az embereknek kell egy cél!


Van akinek ez a gyarapodás és építés, van akinek a zsidóellenesség és a pusztítás...

2012. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal jobb kérdés, hogy a zsidóknak mi bajuk van mivelünk?
2012. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Miért? Nekik van bajuk velünk? Mondjuk a zsidógyűlölet miatt.

A turbó magyar kifejezésért elnézést kérek, jobb nem jutott eszembe. (konkrétan pártot meg végképp nem akartam írni)

2012. nov. 30. 19:03
 8/18 tetro ***** válasza:
71%
Nekem a pirézekkel van bajom. Egyre többet hallani róla, hogy a piréz nagy tőke ki akarja semmizni az országot. És ha jól végig gondoljuk ilyenek voltak ezek már több száz éve is. Valószínűleg a vérükben van. És mégis mit várunk kihez lesz hű egy piréz? Nem érdekel, hogy már az ükapja is magyar állampolgár volt, a vére hova húzza? Na látjátok...
2012. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na, most legkevésbé a poénkodásra vagyok vevő, mert nem poénból tettem fel a kérdést, és érdemi választ még nem is kaptam rá.
2012. nov. 30. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:

"Miért? Nekik van bajuk velünk? Mondjuk a zsidógyűlölet miatt."

Te nagyon el vagy tájolva : a zsidók sokkal jobban gyűlölik a nem zsidókat, mint a nem zsidók őket.

Nem gondolkoztál el még azon, hogy a nem zsidóknak ugyan mi okok lenne gyűlölni a zsidókat ? Alapból ugyanis nem lenne okuk.

2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!