Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a bajuk az emberek egy...

Mi a bajuk az emberek egy részének a zsidókkal és a külföldiekkel?

Figyelt kérdés
Az ún. "turbó magyarokra" gondolok. Vitát, veszekedést, egymást szidalmazását nem akarom. Engem csak a miértje érdekel.
2012. nov. 30. 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. Vegyétek úgy, hogy ezt egy tízéves gyerek kérdezi, aki nem jártok sem az aktuálpolitikában, sem másban. Kérem, hogy szépen, részletesen magyarázzátok el, miért gyűlölik egymást a zsidók és nem zsidók, a magyarok a zsidókat, a magyarok a külföldieket stb.
2012. dec. 2. 08:24
 12/18 anonim ***** válasza:

A zsidókkal kapcsolatban egy gondolat:

Nem tudom pontosan hogy miért!De:egy nép miért nem él egy országban,miért van egy kevés belőlük mindenhol?

2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 tetro ***** válasza:
A magyarokra gondolsz?
2012. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Magyarok is élnek minden más országban, nem csak itt. Meg a zsidókat hogy kell érteni? Zsidó vallásúak vagy izraeli származásúak? A cigányok sem élnek a saját országukban, de a legtöbb ember nem is azért nem kedveli őket. De ezt a zsidózást sosem értettem.
2012. dec. 3. 18:53
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
De a magyar nem költözgetett már 800 éve módszeresen be minden európai országba.A zsidó igen.És miért?
2012. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 tetro ***** válasza:

De?

Mondasz valami ökörséget, amikor közöljék veled, akkor inkább megváltoztatod az állításod, mert azért de neked van igazad. Tudod kisfiú, ez általános iskolában működik, felnőtt emberek között ha hülyeséget beszélsz, akkor utána hiába módosítgatod. Egy, leülhetsz.

2012. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Válaszolnátok a kérdésemre?
2012. dec. 4. 10:53
 18/18 anonim ***** válasza:

tetro:most kinek irtál?

Fogalmazz másként mert nem értjük!

2012. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!