Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Néhány magyar miért védi...

Néhány magyar miért védi Hitlert és tagadja a holokausztot foggal-körömmel? Mi hasznuk van belőle?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanazért amiért még rengeteg ember.

Én németeket is ismerik akik megkérdőjelezik a holokauszt hitelességét.Ugyan nem tagadják hogy megtörtént de ők is és én is úgy gondolom hogy nem úgy történt hogy elmesélik.A számok nem stimmelnek.

2012. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted mért nem a normandiai partraszállást kérdőjelezik meg? Szerintem mert az tényleg úgy történt.
2012. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit érdekel csak a haszon. Néhány ember nem csak azért cselekszik mert haszna van belőle.
2012. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán azért tagadják, mert nem hisznek benne, hogy úgy történt, ahogy állítják?

A hasznuk meg annyi belőle, hogy kiderül az igazság vagy legalábbis az, amiről azt hiszik, hogy igaz.

2012. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak néhányan már személyes ügynek tekintik mintha legalább ők is németek lennének. És ezt a Hitler fényezést sem tudom mire vélni.
2012. dec. 9. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Van nehany oka a holokauszt tagadasanak es Hitler fenyezesenek - es semmi esetre sem, mintha igazuk lenne. Nehany ok a sok kozul:

1. Az asntiszemitizmus igazolasa lehet, hogy

lam milyeneket hazudnak a zsidok

lam a zsidok mindig ezzel jonnek

a zsidok penzt akarnak ebbol csinalni.

2. Sokan nem mernek, akarnak, tudnak szembe nezni azzal, hogy a felmenoik ilyesmiben reszt vettek.

3. Ha letagadjuk, akkor - esetleg - lehet ujra kezdeni.

2012. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert a Jobbik pénzt ad érte. Ha neten tagadom, akkor 200 Ft, utcán ezres, ha hivatalomban, akkor ezeröt, meg megy melegételjegy a mekibe vagy mozikupon. Ha sírkőre, vagy szoborra fújom festékkel, akkor meg maga a Vona Gábor simogatja meg a fejem érte, az pénzben meg nem kifejezhető.
2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó: Haha. Nyilván nem anyagi haszonra gondoltam, nem csak anyagi létezik. De lehet, hogy a haszon szó helyett mást kellett volna használnom.
2012. dec. 10. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem tagadom, kár ,hogy Hitler nem az összeset nyírta ki cigánnyal és zsidóból.
2012. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 flindi válasza:

Nem tudom, de személy szerint nem hiszem hogy volt. Ne érts félre, biztos vagyok benne hogy a németek öltek zsidókat is, sőt hiszem hogy nem ejtettek könnycseppeket értük. Egy emberi lény legyilkolása is csúnya dolog! De azt nem gondolom, hogy milliót, vagy több milliót végeztek volna ki gázkamrákban vagy összességében. A holokauszt®™ nagyon jó üzlet nekik. Jól lehet vele takarózni, nagyon nagy bevételi forrás. Ez sok ember szemét csípi...

Hitlerről: Sok ember talán egyet ért a nézeteivel, mások pedig lehet mint történelmi személyt kezelnek... Tudod mint Hannibált, Cortezt, Cézárokat, Attilát vagy Napóleont. Miattuk is sok ember meghalt, de az rég volt Hitler meg az előző században vagy is inkább kb. 80 esztendeje. Hát szerintem ezért.

2012. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!