Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire jó azt hangoztatni...

Mire jó azt hangoztatni Magyarországon valakinek, hogy ő nem magyar?

Figyelt kérdés

A cigányok nagy része azzal büszkélkedik ,hogy ő a cigány ő így cigány úgy cigány, és közben arra törekszik,hogy egyenlő legyen...de így,hogy, saját magát különbözteti meg basszus...ha mindenki egyenlő és én is az akarok lenni akkor nem hangoztatom,hogy én más vagyok.Egyértelmű ha valaki cigány nem kell azt hangoztatni is.(de ez minden másra, ha valaki néger akkor is játssza,hogy én feka vagyok vazzeg)

Olyan mintha mindenki azt mondja,hogy én alma vagyok, és akkor jön egy,hogy nem én körte vagyok,de almaként viselkedjetek velem, de én azért körte vagyok és kikérem magamnak ha nem úgy bántok velem mint egy almával.

Ezzel önmagát taszítja ki...legyen rá büszke, de akkor ne panaszkodjon arra,hogy őt kinézik.

Mert ha egy korom fekete néger azt mondja,hogy ő magyar akkor azt mondom,hogy oké magyar vagy elfogadlak magyarnak ,lehet,hogy néger de mégis könnyebb úgy elfogadni,hogy ő is hozzánk tartozik.

Tehát az a magyar aki annak tartja magát elv...ha egy cigány azt mondaná,hogy én magyar vagyok én akkor is látnám,hogy ő cigány, de azt érezném,hogy közel áll hozzám és van helye közöttünk.



2012. nov. 21. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Elfelejted a tényt, hogy mindenki ember elsősorban, a nemzetiség csak egy fiktív fogalom, megfoghatatlan.
2012. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

A cigány nagyon jól tudja itt nálunk milyen jogai és lehetőségei vannak, afelé hogy semmi elszámolni valóval ne tartozzon nekünk, Ők direkt alázzák a magyarokat, mert nem értünk egyet és más az értékrendünk ezért is "szabadok" a zenéjükben is jelen vagyunk nem éppen előkelő módon említve, hallottam egy ismerősömtől és itt nem a Junior-ra gondolok, hanem az igazi román zenére

Nem akarnak egyenlők lenni, csak felülkerekedni, az hogy megkülönböztetik magukat egy okot adnak nekünk arra hogy belénk köthessenek

20/F

2012. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön magyarnak vallják magukat.
2012. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Persze mivel rasszistának nem adhatja elő magát, mikor az okmányaiba magyar van beütve

Különben maguk között cigányul társalognak, de külföldön muszáj magyarul vakerolni nekik

2012. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, hogy valaki cigány, ha nem élne vissza vele.

Érdekes, hogy a sváb-nemzetiségűekkel senkinek nincs baja, pedig ők is tartják a hagyományokat, és tudják, hogy svábok.

Ők beilleszkedtek, normálisan.

2012. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A cigány mindig az, amiből pillanatnyilag haszna van. Ha hasznot húzhat abból, hogy egyik helyzetben cigánynak vallja magát, akkor ordítja, hogy ő bizony cigány.


Azonban ha vaj van a fején és valami bűnt követett el, akkor természetes módon kikéri magának, hogy ő bezzeg nem azért ilyen normálatlan kötekedő állat, mert cigány és cigányként viselkedik. Ilyenkor ő is ugyanolyan magyar, mint a magyarok és szerinte a magyarok között is van bűnöző.

2012. nov. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy a sváb-nemzetiségűekkel senkinek nincs baja, pedig ők is tartják a hagyományokat, és tudják, hogy svábok.

Ők beilleszkedtek, normálisan."


Jó, csak tudod a németek kulturáltsága és a koboldok kulturáltsága között többezer év szintkülönbség van...

2012. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ja, ja!

Ezt mondom!

Hogy a sváb is egy kisebbség, mégsem picsog az ellenük irányuló rasszizmusról a média.

Őket vajon miért nem utálják?

Azért, mert a magyarok nem a kisebbségeket utálják, hanem a bunkó, kulturálatlan, élősködő kisebbségeket, akik folyton a rasszizmusról jártatják a szájukat, telesírva vele a Naplót meg a Fókuszt.

2012. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A cigányok már csak ilyenek.

Holokauszt?Várjuk a második felvonást.

2012. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem minden ember egyenlő! Ez óriási tévedés. Az egyenlőség arra vonatkozik, hogy minden embernek azonosak a jogai, azonosak az esélyei a jó élethez. Aki hátránnyal születik, a többi igyekszik ezt csökkenteni számára. Azt jelenti, hogy minden embernek joga van hagyományai ápolásához mindaddig, mig más ember hasonló jogát nem sérti.


Amúgy minden ember különböző. Az egyik rajzolni szeret, a másik tud is. Az egyik a hangos zenét imádja, a másik ugyanezt utálja. Az egyik vallásos, a másik nem. Mind más szeret, mást élvez és máshogy. Ez a jó. A baj akkor kezdődik, ha ezt nem ismerjük el a másik számára, ha olyan helyzetet teremtünk, hogy a másik hátrányban legyen. Ez egy idő után törvénnyé válik, aki abba született, azt hiszi, az a normális. De nem, a normális az, ha mindenki teszi a dolgát, feltételezi a másik jószándékát, de nem tűri a másik önkényeskedését. Ma ennek olyan szerteágazó gyakorlata van, hogy ember legyen a talpán, aki el tud igazodni benne.

2012. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!