Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megkéseltek egy magyar gárdist...

Megkéseltek egy magyar gárdistát. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Engem felháborít ,hogy ezzel sneki se foglakozik.nektek vélemény?
2009. aug. 21. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát az, hogy 1. én se hallottam róla, és 2. ez azt mutatja, hogy sajnos kezd igazam lenni, és itt már egyre inkább vérre mennek a dolgok.
2009. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez még elég friss hír. szerintem neten még nem lesz fennt ird be holnap a keresőbe.egy gárdísta rokonom mondta.hova megy ez így:S
2009. aug. 21. 23:22
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
pont leszarom
2009. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
a késelést én is kicsit erősnek tartom - elég lett volna ha csak felpofozzák :D
2009. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
második válaszoló mert te is cigány vagy azééé.
2009. aug. 21. 23:34
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
bárkit is késelnek meg felháborító! szerintem ebből a szemszögből lényegtelen hogy gárista-e
2009. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Olvastam róla, gondolom nem fog a híradóba kerülni, mivel nem cigányt öltek, hanem cigány ölt, ha pedig egy cigány öl, akkor ő -mint tudjuk- csak a körülmények áldozata. Valójában Magyarországon hatalmas mértékű a rasszizmus mindkét félről, csak míg a magyarok általában kevésbé jogtalan támadásai világrengető hírek, addig ha cigány öl magyart az mindennapos. Eltakarodhatna Magyarországról már az egész rohadt kormány és magukkal vihetnénk a szennyes-gennyes bűzlő médiát is.
2009. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

Ha jól emlékszem, a magyar gárda be lett tiltva!... Akkor meg?...


Mondjuk, megkéselni tényleg nem kellett volna, elég lenne, ha szétrúgják a v@lagát annak a neonáci fekete egyenruhás kis kreténnek.


Én begyűjteném őket a munkakerülő bűnöző cigányokkal együtt és munkatáborba zárnám mindegyiket, ott öljék egymást halomra!


Ez a véleményem! :D

2009. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

ma 02:22


Tudod mit jelent az, hogy neonáci? Nem? Ülj vissza az iskolapadba és tanuld meg! Kretén!

2009. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Nyilvánvaló, hogy ezzel nem fog foglalkozni a sajtó jelentős része, ahogy nem foglalkozott azzal sem, amikor egy gárdista emberre éjszaka törték rá az ajtót, a feleséget, gyerekeket lekötözték és a szemük láttára verték a gárdistát azt ordítva, hogy "most magyarkodj, r*hadék", vagy ahogy azzal a gárdistával sem, aki hazafelé tartott és megverték a cigányok... Ezek az emberek itt nem számítanak, sőt jobbat mondok, ők valakik szemében nem is emberek, így nem érdemlik meg, hogy beszámoljanak róla.


Engem személy szerint elkeserít ez a dolog. Viszont most van bennem némi homály: ez a gárdista meghalt vagy túlélte? Mert én úgy hallottam, hogy végül megmenekült, itt meg azt olvastam, hogy meghalt.... Én az előbbiben reménykedem, 18 évesen kicsit fiatal lenne a halálhoz.


A válaszokra csak annyit mondanék, hogy undorítónak tartom, hogy valaki "leszarja", hogy megkéselnek egy másik embert -gondolom mert az illető gárdista-, viszont erős a gyanúm, hogy ő ordítana a legjobban és verné az asztalt, ha egy rokonával esne meg ugyanez és leugatna mindenkit, aki nem lenne hajlandó sajnálni, vagy kritikát mondana. Gondolom, az illető a cigánygyilkosságok áldozatait is megkönnyezi....

Ha egy gyilkost megkéselnek én is azt mondom, hogy "leszarom", mert ember/ek életét oltotta ki és megérdemelte. De egy ártatlan ember nem érdemli meg, hogy ezt mondjam, és ekkor tök mindegy, hogy gárdista vagy nem, cigány vagy nem... De hát hogyan is várhatjuk el, hogy ebben az országban változzon valami, hogy elinduljon valami végre jó irányba, ha ilyen emberek alkotják a társadalom jelentős részét? Őket sajnálni kell, ha történik velük valami - de ők nem sajnálnak senkit, más baja ridegen hagyja.


A másik okostojásnak: igen, a Magyar Gárda be lett tiltva, az ÚJ MAGYAR GÁRDA meg nincs betiltva. Új az egyenruhájuk, új szervezet. De hát ez talán csak a rendőrség mai akciójával szemben jelent valamit, vagy még ekkor sem. Ezt a gárdistát akkor is megkéselték volna a cigányok, ha nem tiltották volna be a régi gárdát.

Meg ne arra fogjunk már valamit, hogy betiltották "és akkor?". Undorító ez a felfogás. Erről is szegény Horák Nóra jutott eszembe, amikor valakik ezt mondták: "azért ölték meg a cigányok, mert kirívóan volt felöltözve, megérdemelte". Igen? Azért, mert kirívóan volt felöltözve, megérdemelte, hogy brutálisan megöljék? Azért, mert a srácon az Új Magyar Gárda egyenruhája volt, megérdemelte, hogy megkéseljék? Azért, mert holnap olyan ruhát veszel fel, vagy olyan fejet vágsz, ami nem tetszik valakinek, megérdemled, hogy -jobb esetben- leszúrjanak, rosszabb esetben megöljenek? Hát milyen világban élünk?!

2009. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!