Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megkéseltek egy magyar gárdist...

Megkéseltek egy magyar gárdistát. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Engem felháborít ,hogy ezzel sneki se foglakozik.nektek vélemény?
2009. aug. 21. 23:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%

Gárda már nem létezik

körülményeket sem tudjuk

ergo hogy lenne véleményünk?

2009. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Szörnyű világot élünk...Aki magyar és bátran kiáll a hazájáért és segit sok emberen,főleg vidékieken azokat leszarják,nácinak tartják sőt beis tiltják az egyesületüket,ezt a gárdistákra értem,és hát szörnyűnek tartom hogy megkéselték azt a szerencsétlen gárdistát,a média persze nemír róla semmit(bár balliberális,nagyrészt zsidókézben lévő médiától mit várjon el az ember,ami zsidóról,cigányról vagy b*ziról szól azt egyből címlapra teszik,de ami magyar leszarják).Manapság aki magyar és szereti a hazáját azt a zsidó média nácinak nyilvánítja szó szerint!Úgy vannak már vele mi vagyunk a kisebbség, mit merészelünk mi magyarkodni mikor a zsidó és a cigány között vagyunk összekuporodva,inkább kussoljunk!Eljön még a mi időnk!Szebb Jövőt az igaz magyar testvéreimnek!
2009. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Na és honnét tudjátok a hírt? Mert nem hallottam egyik baloldali médiától sem. RTL, M1, TV2 stb..

Csak az echo mondta...

2009. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerinted miért nem számolt be róla a baloldali média? Szerinted érdeke annak az RTL-nek, aminek az etikai kódexükben tiltva van, hogy kimondják a "Jobbik" szót -milyen csodálatos ez a demokrácia és a szólás szabadság...- hogy az emberek észrevegyék, hogy bántják a cigányok a gárdistákat? Szerinted érdekük, hogy az emberek sajnálják őket, és ezeken a rossz tapasztalatokon felháborodva és felbuzdulva egyre többen és többen belépjenek közéjük? Szerinted miért nem számolnak be a Magyar Gárda jócselekedeteiről, miért csak olyan híreket adnak le, amelyekben rossz színben tudják feltüntetni őket?

Te még hiszel nekik?....

2009. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
dehogy hiszek. Tisztában vagyok a dolgokkal..
2009. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azért van itt hír erről az esetről, még ha eldugott kis mínuszos hír is, és pont a balos atv-ről:


[link]

2009. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Baloldali média? szerinted a Hir, echo, szent korona rádió, stb baloldali?

lófaszt

lassan le lehetne állni a zsiód meg ballib média mantrázásával

2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartam mantrázni, csak véletlenül itt bukkantam rá a hírkeresőről.
2009. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Mért kéne ezzel annyira foglalkozni? Nap mint nap több embert késelnek meg. Az EchoTV-ben egyébként is mondták.
2009. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

mára azért már kiderült, hogy az egész "ügy"- ből egy szó sem igaz...

ennyit a nagyonmagyar, nagyonigaz kurucinfóról... (a hír eredetije onnan indult)

2009. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!