Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki felajánlaná azt, hogy...

Valaki felajánlaná azt, hogy ha a magyar állampolgárságot visszaadod akkor helyette bármilyen mást felvehetsz. Elfogadnád ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 10:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Magyar vagyok, itt élek és itt akarok élni, akkor minek adnám vissza az állampolgárságomat, hogy felvegyek egy másikat? Még akkor sem, ha egy időre elmennék Magyarországról, nemhogy csak úgy...
2009. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
Igen, én éppen ezt intézem, és mily furcsa, valahogy baromira nem fáj a magyartól való megszabadulás, sőt ...., bármennyire is szomorú, ez az igazság. Innen menekülni kell ameddig lehet, bár nekem kifejezetten jól esne, ha nem magyarként tartanának számon, mint szerencsétlen idiótát egész nyugaton, szóval hiába lehetne elhúzni magyarként is, ez egy horror amiitt ma megy. Sajnos nem egyszer találkoztam olyan megnyilvánulással, hogy amint megtudták, magyar vagyok, azonnal átváltottak egy más megközelítésre, és jórészt csak legyintettek olyan lesajnálóan. Eza realitás, rajtunk röhög most már egész Európa, de nem vesszük észre magunkat, szóval lényeg , egy csepp lelkiismeret-furdalásom nincs.
2009. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem! Nem lennék olyan hazátlan antimagyar, mint az előző!
2009. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
91%
Nem. Ugyan nem vagyok színtiszta magyar, de van bennem valamennyi, és hiába lenne más állampolgárságom, az ezen nem változtatna. Ide születtem, a rokonaim többségben magyarok, akkor meg minek? Valamilyen szinten úgy érzem, ezzel megtagadnám az egész családomat, vagy nem tudom, hogy mondjam, remélem, értitek :D
2009. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Persze, minden további nélkül. Én nem adom a nevemet ahhoz, ami ma Magyarországon történik. Lehet pontozni, kedves magyarkodók!
2009. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%
El. Valamelyik skandináv állam nekem tetszene. Attól még lehetek magyar, azt a szívében hordja az ember, nem egy cetlivel igazolja.
2009. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
60%
igen akármikor de csak is Amerikaira vagy Svédre
2009. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
58%
még jó
2009. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
nem...az állampolgárságomat nem adnám semmiért....de ha valaki egy házat és egy jól fizető munkalehetőséget ajánlana fel akár külföldön,akár itthon, akkor azt kanyar nélkül elfogadnám
2009. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
igen
2009. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!