Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki felajánlaná azt, hogy...

Valaki felajánlaná azt, hogy ha a magyar állampolgárságot visszaadod akkor helyette bármilyen mást felvehetsz. Elfogadnád ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 10:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
38%
látom a cetlihivő csak kűlsőségekben, lelkükben nem magyarok igencsak lepontoztak, köszönet érte
2009. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
23%
látom, már itt vannak a nácik is
2009. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Tudod te, hogy mit jelent az a szó, hogy náci? Nem úgy tűnik... Ha tudnád, nem mondanád rá olyanokra, hogy nácik, akik nem azok. De a ti köreitekben manapság nyilván az a menő, ha minél több embert lenácizhattok, lefasisztázhattok....
2009. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%
Azért a legtöbb kommunista, főleg az, aki leszavazta a Szózatot.
2009. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
58%
De nyaljátok továbbra is a nyugat seggét még nem elég sz*ros a nyelvetek.
2009. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%

Én szívesen elfogadnám a spanyolt a magyar helyett!

Felőlem nyugodtan leárulózhattok, leantimagyarozhattok, lepontozhattok, nem érdekel! Mert én jól fogom magamat érezni kint (remélhetőleg hamarosan), nektek meg semmi közötök hozzá!

Ha itt akartok maradni, akkor maradjatok, ne szidhatok másokat! Én se szidom azokat, akik itt akarnak maradni! Tolerancia, bár gondolom számotokra az is valami liberális maszlag!

2009. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%
És mi van Spanyolországban ami itt nincs? Narancs. Ha akarsz hát mész. Engem nem érdekel. De ne köpköd Magyrországot. Spanyolországban sem minden tökéletes ám. Pl: bokáig gázolsz a szemétben az utcán. És ott tényleg utálnak minket, a nagy tolerancia jegyében.
2009. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
94%
Mikor vagy hol köpködtem én Magyarországot? Azt mondtam, hogy szívesen elcserélném az állampolgárságot, ha lehetne. Nem mondtam semmi rosszat Magyarországról csak azt, hogy szívesebben élnék Spanyolországban.
2009. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
36%
aki szerint Mo a zsidók országa, és bármilyen témában azonnal zsidózni kezd, az akárhogy szépítjük, náci
2009. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
Nem.Nekem Magyarországot nem a politikusok jelentik,hanem ezer más dolog,én máshova lakni sem mennék.Ahogy egyéb kapcsolataimban, a "hazaválasztásnál" sem a pénz irányít.Maradunk,mert magyarok vagyunk.
2009. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!