Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fasizmusban kötelező mindenk...

A fasizmusban kötelező mindenkinek dolgozni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék.
2012. dec. 26. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted van valahol fasizmus 2012-ben? :D
2012. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha cigány vagy.
2012. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fasizmusban a rabszolga népek dolgoztak pl zsidó, lengyel, cseh, ja és mi is rabszolga nőkel lettünk volna!

Csak szólok!

2012. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs el írtam rabszolga nép lettünk volna csak gyorsan gépeltem!
2012. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem akarsz dolgozni?! Te sötétben bujkáló, rémhírterjesztő ellenforradalmár reszkess! :D
2012. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olaszországban nem tudom hogy volt, de a német nemzetiszocializmusban kötelező volt. Azt hiszem volt egy pár hónapos határ ami alatt munkát kellett találnod, különben kaptál egyet.
2012. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dolgozzon, aki mondja:

""Mi azonban vonakodtunk hozzányúlni a hullákhoz, akik csupa tífuszos hullák voltak. A mi Lagerältestenk megkérdezte, hogy vállaljuk e az agyonlövést azért, hogy nem akartuk a kiszabott munkát elvégezni, mi annyira el voltunk keseredve, hogy azt feleltük, inkább vállaljuk, és elszöktünk. Óriási szerencsénk volt: másnap 15-én az angolok felszabadítottak és így megmenekültünk. Utána boldog elégtétellel láttuk, hogy az SS-ek takarították el a hullahegyeket.""

[link]

2012. dec. 27. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!