Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valaki az interneten...

Ha valaki az interneten rendszeresen tesz rasszista megjegyzéseket azt figyelheti a rendőrség?

Figyelt kérdés

Például volt mikor Csehországban valakit azért figyeltek mert Breivik nevét használta és állítólag ő is hasonló dologra készült.


De ha például valaki rendszeresen rasszista módon fejezi ki nem tetszését (Pl.: Halál a cigányokra,halál a zsidókra stb...) az ellen tesz valamit a rendőrség?Csak mert az internet tele van mindenféle ilyen megjegyzéssel...vagy például a youtube Divizió88 zenéivel amiben elég durva szövegek vannak és még is jelen vannak.

Én mint magánember feljelenthetek valakit azért mert gyűlölet keltő szövegeket ír az interneten?

Ha feljelentek egy ilyet akkor a rendőrségen kinevetnek vagy foglalkoznak is az üggyel?


Ez mind csak feltételezés, csak E/1-ben sokkal egyértelműbb,hogy mire vagyok kíváncsi,ezért írtam így.



2012. dec. 31. 14:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én csak feltételezgetek,semmi alapja nincs az írásomnak csak kiváncsi vagyok.
2012. dec. 31. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg rettegsz.
2013. jan. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az ilyen hülyéktől rettegek,az biztos:)
2013. jan. 1. 11:30
 14/15 anonim válasza:

Hát akkor erre rábasztál zsidókám :D

nem tudom h te és a többi fitymabő fajzatnak ez it zavar vagy ha cigány vagy de tőltenél el egy évet borsod-ba egyből ilyen véleményen lennél sőt ha kellene még meg is hívnánk hogy milyen mikor a sok cigánytól nappal nem csak éjszaka tud az ember kimenni és még akkor is úgy kell h ha szar a lyukon akkor ne hadja ott a fogát!

2013. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na akkor most zsidó vagyok vagy egy rettegő "náci"?Döntsétek már el:D
2013. jan. 10. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!