Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Koncepciós per a magyar...

Koncepciós per a magyar kollégiumban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval sok kicsi konfliktusom volt a kolléiumban, általában engem terrorizáltak, de mivel nem akartam beköpni senkit és komoly fenyegetéseket is kaptam, általában szobacserével oldottam meg a dolgot.


A félév vége fele véletlenül eltörtem a zuhanyozó csapját, ekkor robbant ki egy kisebb ügy, ugyanis néhány rosszakaróm ezzel párhuzamosan szétverte az egész fürdőszobát. A kollégium igazgató rám gyanakodott, de mint ahogy ígérte, ki sem nyomozta ki rongálta meg a fürdőszoba többi részét.


A szobatársaimat naponta hívogatta, hogy írjanak neki egy levelet az együttélésünkről és bár eleinte nem akartak problémát, egy egészen kicsike kis konfliktus elég volt, hogy mérgükben írjanak egy gyalázkodást.


Az igazgazó közölte, hogy ennyi neki elég, fegyelmi eljárást fog indítani. A tárgyalás egyébként ma lesz 4 órakor (másfél óra múlva) de kezd úgy kinézni a dolog mint egy koncepciós per, ami a leginkább aggaszt az az igazgató kitérő válaszai (még a szobatársaim részére is) és az ügy valmailyen szintű hivatalossága (jegyzőkönyv)


Én közöltem ezt az igazgatóval, hogy számomra kezd úgy kinézni a dolog mint egy koncepciós per és ebben nem kívánok hivatalos védő nélkül részt venni. Ugyanis szinte bizonyos, hogy ki akarnak rúgni a kollégiumból.


Elmenjek a tárgyalásra? Mit tehetek?


2013. jan. 8. 14:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tehát én úgy érzem, hogy az igazgató bizonyos fontos részleteket elhanyagol (szobatársaim drogfogyasztása, a fürdőszoba ismeretlen teljes megrongálása) bizonyos részleteket viszont felerősít (az én apró problémáim, stb) és ez mi, ha nem egy koncepciós per?


Úgy érzem, hogy már hivatalosan becsületsértésig fajult a dolog, de természetesen nem tudok és nem is akarok feljelentést tenni. Én tényleg nem csináltam semmit. Azon kívül, hogy megcsúsztam és eltört a zuhanycsap.

2013. jan. 8. 14:39
 2/13 anonim ***** válasza:

mindenesetre érdekes, hogy "Szóval sok kicsi konfliktusom volt a kolléiumban ..." - ez azért megkérdőjelezi a történeteidet


ha mégis igazad van, akkor ne hagyd magad, ne írj alá semmit (a meghallgatásról) és nyugodtan teregesd ki a szennyest azzal, hogy ha téged elmarasztalnak itt, akkor tovább viszed az ügyet minden lehetséges fórumra

2013. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fordulj felsőbb körökhöz ... dékáni engedéllyel lehetett anno felvételt koli felvételt is nyerni ... talán ő segít, ha kari koliról van szó!
2013. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fenyegesd be az igazgatót, hogy lesz szólva a sajtónak.
2013. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egyáltalán elmenjek-e
2013. jan. 8. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el és csinálj hangfelvételt amire majd tudsz hivatkozni a sajtónál.
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A sajtó leszarja az ilyeneket...
2013. jan. 8. 15:13
 8/13 A kérdező kommentje:
62 éve bevett szokás magyarországon, miért pont most lenne különlegesség?
2013. jan. 8. 15:13
 9/13 A kérdező kommentje:
45 perc és kezdődik.
2013. jan. 8. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
azért írd meg, hogy kerékbe törtek, vagy sima akasztás lesz, és ne parázz, ragaszkodj az igazadhoz
2013. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!