Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem telepítik ki a...

Miért nem telepítik ki a purdékat és miért nem hozatnak a helyükre kinn rekedt magyarokat? (Szlovákia, Ausztria, Románia. Stb. stb. )

Figyelt kérdés
így megoldódnának a cigány kérdések! amúgy szerintem a fél világ útálja a cigókat
2009. aug. 31. 10:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

"amúgy nem nem tudom hogy melyik országnak a "szokása" a ki-be telepítgetés"


Sztálini Szovjetunió, náci Németország, korai kommunista Csehszlovákia és Magyarország.

2009. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
na jó! inkább írd le az ötleted Te! a Te saját ötleted írd akkor le hogy hogy oldják meg a cigány problémákat! mondjad!
2009. aug. 31. 11:31
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

"de ezt annyira ne vegyétek már komolyan! ez csak egy kis ember (Én) buta kérdése!"


Egy kis ember, akinek ugyanúgy szavazati joga van vagy lesz, mint nekem vagy bárki másnak. Ezért az álláspontja bizonyos értelemben ugyanolyan komoly, mint az enyém vagy bárki másé.


Demokráciában élünk, egy idióta szavazata annyi, mint egy zsenié, egy szenté annyi, mint egy gyilkosé.


Gondolom, ha vagy 18 éves, akkor a jobbikra szavazol. Ez egy jobbikos szavazat Magyarország ellen. És sok százazer ilyen szavazat már olyan helyet csinál Magyarországból, ahol rosszabb élni.

2009. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
még nem vagyok 18 szóval szavazni még nem fogok amúgy azért utálom így a cigányokat mert egyszer megvertek! szemetek!
2009. aug. 31. 11:41
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
de hova telepítenéd ki? nekik nincs hazájuk. és egyik ország sem fogadná be őket. amúgy érdekes, hogy pont nálunk telepedtek le és szaporodtak el. vajon miért? mert itt mindent megtehetnek, nincsenek ráknyszerítve az asszimilálódásra, sőt még támogatjuk őket. ezt semelyik mások ország a világon nem tette meg.
2009. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

De jót nevettem a kérdésen :D


Figyelj a cigánytelepek eléggé... öhm lepukkantak, azaz sz@ron csúszik a sz@r arrafelé. Mégott is, ahol véletlenül dolgoznak a cigányok, mert nem kapnak bűnöző "testvíreik" miatt munkát.

És azért, mert az embereknek jogaik is vannak, és életeket nem telepíthetünk ki. (ugye nem Hitler nyomán képzelted ezt el?)


És figyelj, én Szegeden élek, és semmi pénzért nem mennék el másik városba, (maximum külföldre). Ez az én szülővárosom. A külföldön élő magyarok ugyanezt gondolják az ő városukról. Nem mindenki éli azzal a mindennapjait, hogy "az a rohadt trianon!".

És, miből gondolod, hogy egyáltalán ide akarnának jönni? Ott van a gyermekkoruk, az elődeik, a halottaik, ott van a múltjuk! Trianon miatt nem fognak idejönni, hogy "én akkor is Mo.-n akarok élni!".


Valóban, a fél világ utálja őket, és miattuk minket is.

2009. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Áááááhhh... na ez az a dolog ami 100% hogy nem oldódik meg Magyarországon!
2009. aug. 31. 11:47
 18/28 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó válaszoló! amúgy nyugi! nem Hitler adta az ötletet! csak elgondolkodtam és ez jutott eszembe! Hitler egy köcsög volt! és ez így is lesz mindig is köcsög marad! (legalább is az én szememben) amúgy nem értem! miért engedték hogy ezek Amerikába menjenek? hát 80 év múlva ezek uralják (pontosabban pusztítják) a világot? mindegy... inkább hagyjuk a témát.. ezellen mi úgysem tehetünk semmit
2009. aug. 31. 11:52
 19/28 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Te tudod egyáltalán, hogy a "purdé" szó CIGÁNY GYEREKET jelent???...


Vagyis tényleg komolyan gondolod, hogy a cigány GYEREKEKET telepítsék ki valahová???... 8-o


Amúgy meg : sehol nincsenek "kinn rekedt magyarok", aki akart/akar áttelepülhet Mo-ra, mint ahogy sokan át is települnek MAGUKTÓL!


Vannak viszont disszidens-magyarok, akik akkor hagyták el az országot ÖNKÉNT (!), amikor még kommunizmus volt, illetve többtízezer kitelepülő, akik a "rendszerváltás" óta hagyták el az országot...

Ők is bármikor szabadon hazajöhetnének, de valamiért nem akarnak! :D

2009. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 baranyi kálmanné ***** válasza:
78%
Kérdező akkor a rendes roma családoknak is menni kell?Akik dolgoznak adot fizetnek ,rendes életett élnek?Nem a bőrszin alapján kell itélkezni,hanem a magatartás alapján ki hogy illeszkedet be.
2009. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!