Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem telepítik ki a...

Miért nem telepítik ki a purdékat és miért nem hozatnak a helyükre kinn rekedt magyarokat? (Szlovákia, Ausztria, Románia. Stb. stb. )

Figyelt kérdés
így megoldódnának a cigány kérdések! amúgy szerintem a fél világ útálja a cigókat
2009. aug. 31. 10:41
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
39%
Ha végigolvastad volna, írta, hogy a dolgozó tisztességes romákat tiszteli.
2009. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%

"Ha végigolvastad volna, írta, hogy a dolgozó tisztességes romákat tiszteli."


És hogyan válogatja ki? Majd összeáll egy igazolóbizottság a környék jobbikosaiból és megmondja, ki tisztességes és ki nem? (Szintén eredeti komcsi módszer 1945-ből).


Sajnos a jobbikosok látens komcsik. Időnként kibukik belőlük, na.


Amúgy ha a bűnöző cigányokat kitelepíted, akkor a bűnöző magyarokat miért nem? Ha nem, akkor milyen alapon mondod, hogy nem rasszista alapon megy az elbírálás?

2009. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
Vitatkozzatok csak, amíg ki nem halunk lassan...a szabadkőmáves világhatalom meg ne érdekeljen amúgy senkit! Jó emberek vagytok ti, marakodók, nélkületek az országhódítók nagy bajban lennének.
2009. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
igen rasszista vagyok! nem volt eddig ezekkel a szemetekkel semmi bajom míg meg nem vertek! bammeg! kórházban voltam azok miatt a gyökerek miatt ők meg nem kaptak SEMMI büntetést! ÉS ÉN NE LEGYEK RASSZISTA?
2009. szept. 1. 00:06
 25/28 anonim ***** válasza:
72%

De nyugodtan legyél:D Én a cigókat kitelepíteném irakba, ott talán vannak olyan stílusú "emberek", de mehetnének afganisztánba, esetleg kirakni őket egy lakatlan szigetre XD vagy a csendes óceánon csinálni egy akkora szigetet ahol pont elférnek és rálennének kényszerítve arra hogy ne 10 gyereke legyen egy párnak xd Havonta kapnának egy kis kaját és csá xd


Sansenoy

2009. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%

"vagy a csendes óceánon csinálni egy akkora szigetet ahol pont elférnek és rálennének kényszerítve arra hogy ne 10 gyereke legyen egy párnak xd Havonta kapnának egy kis kaját és csá xd "

A világon nincs annyi föld, hogy nekik szigetet csináljunk. Vagy ha van, akkor az óceánt hová teszed?

Én nem adnék nekik sem ételt sem semmit. Ha élni akartok, akkor termeljetek magatoknak, ha nem, akkor meg dögöljetek meg.

2009. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
88%
Irány,India C134-es repülő.ami nyitott ajtóval gyertyát csinál Delhi fölött,irány a következő fuvar
2009. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
18%
GONDOLOM TE NEM SZÓLTÁL NEKIK SEMMIT,AZÉRT VERTEK MEG!!!!!
2009. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!