Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én melyik társadalmi osztályba...

Én melyik társadalmi osztályba tartozom?

Figyelt kérdés

Édesapám meghalt, anyukám egyedül nevelt fel engem (23) és testvéremet (26). Egy 50 m2-es lakásban élünk 3-an, autónk 10 éve nincs. Számláink be vannak fizetve rendesen, hitelünk nincs. Anyukám 100-110e Ft körül kap havonta, testvérem szintén. Én egyetemista vagyok jelenleg, és nincs munkám.


Van a bankban megtakarításunk, ha ez számít valamit.


Ezek alapján a mi családunk hova tartozik?


2013. febr. 22. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Alsó-közép? de ez csak egy tipp, egyáltalán nem értek ehhez
2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is az alsó-középosztályhoz sorolnálak. Hiteletek, számlatartozásotok nincsen, ez a mai helyzetben elég jónak mondható, nagyon sokaknak vannak akiknek ezek fizetése mindenüket elviszi. Lakás van a fejetek felett, az autó meg jó ha van, de nem létszükséglet. Sok sikert a jövőben Nektek!
2013. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen az alsó-középosztály,még nem a szegények közé.Persze nyugaton már szegénynek számítaná ilyen kondíciókkal.
2013. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ma Moi.n igen jó besorolás :D
2013. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lenne még egy kérdésem: mikortól számítana a családom közép-középosztálybelinek, esetleg felső-középnek?


Milyen fizetés, életmód, megtakarítás mellett?

2013. febr. 24. 12:18
 6/6 anonim válasza:

Elég sok idő telt el, és mielőtt válaszolnék, kérlek írd te meg, hogy most hova tartoztok szerinted.

Ha nincs hiteled, van 6 havi megtakarításod, és nem gond fenntartani a kocsit, elmehetsz moziba, színházba, bármikor vehetsz szolgáltatást pár 10e Ft-ért, ha akarnál, pl. síelés..., akkor léptél egy szintet.

2020. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!