Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » David Icke a nagy leleplező,...

David Icke a nagy leleplező, hogy lehet még életben?

Figyelt kérdés

Nem káros az ő munkássága a betolakodókra nézve?

Lehet, hogy Icke egy hódító rovarfaj képviselője, aki tévútra vezeti az emberiséget ezzel a hüllő dologgal?


2013. febr. 24. 15:41
 1/3 anonim válasza:

Tyűha, hogyhogy még nem érkezett válasz?:D

Egyébként én is belegondoltam már az ilyenekbe, nem csak Icke esetében. Az egyetlen dolog amit el tudok képzelni alternatívaként, hogy ilyenkor kicsit csúsztatnak az igazságon, a lényeget nem mondják ki csak utalnak rá, ilyesmik... Viszont van pl. ez a Muse banda. Na ők, tényleg nem tudom hogy maradhattak élen. Csak ha az Uprising-et, vagy az Unsustainable-t hallgatjuk meg..nem valami kendőzött formában énekelnek a minket körülvevő rendszerről... Ez reklámnak számít amúgy? Lehet ilyet?:) Tényleg csak érdekességként hoztam fel.

2013. márc. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gondolkodtam. Ilyentájt megy a legjobban úgy tűnik:)

Talán azért van még életben, ahogy mondtad, mert gondolj bele.. ha több mint 20 év aktívkodás után most eltennék láb alól, rögtön szilárd talajt nyerne az amiről eddig beszélt. Tehát feltűnő lenne, és olyan következtetésekre engedne, ami nagy port kavarna "nekik", talán túl nagyot..;) Ezért inkább próbálják még intenzívebben nevetség tárgyává tenni, elhitetni annyi emberrel amennyivel csak lehet hogy amiről beszél annak se füle se farka. Sok mindennel teszi még ezt a média, bár nem tudom meddig tudják még tartani magukat..:)

2013. márc. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 noname152678 ***** válasza:
Az elozo kommentelo szerintem jol latja a helyzetet azert van meg eletben amit o mondott de abban amit mond ne ketelkedj nagyon mert elegge latszik hogy nem hazudik aki pedig aztmondja hogy igen arra azt tudom mondani hogy fel az igazsagtol bar nekem vannak ketelyeim a zsidokkal kapcsolatban amiket mondott
2015. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!