Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak nekem forog a gyomrom...

Csak nekem forog a gyomrom ettől az országtól ilyen videó láttán? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hBb2jiLOcEs


Hol a határa az emberi kegyetlenségnek, mi folyik itt egyáltalán?



2013. márc. 1. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Aki hitelt vesz fel, az tudja - illetve tudhatná -, hogy azt majd vissza is kell fizetni. Az emberek mindig siránkoznak, ha be akarják hajtani rajtuk azt a pénzt, amit kölcsönkértek és elköltöttek. Nem értem, hogy miért.

Nekem attól forog a gyomrom, hogy mekkora méreteket öltött Magyarországon a hajlam a járulékfizetés elkerülésére.

2013. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ez az Orbán-féle keresztényérték! Az ember, ha beteg, akkor már haljon meg!
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

"Aki hitelt vesz fel, az tudja - illetve tudhatná -, hogy azt majd vissza is kell fizetni. Az emberek mindig siránkoznak, ha be akarják hajtani rajtuk azt a pénzt, amit kölcsönkértek és elköltöttek."


Egy kerekesszékes asszony, mégis miből törlesszen? Abból a kis nyugdíjból? Vagy menjen el kapálni? Ezt te sem gondoltad komolyan...

2013. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is nagyon elegem van a kapitalizmusból..a dörzsöltek és gátlástalanok kisemmizik a kevésbé rátermetteket.. törvényes? igen(vagy nem, de az más tészta). Igazságos? mindenki elolvashatja az apró betűt is, mindenki képezheti magát közgazdásznak stb.. de de ez nem reális és etikus.
2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Az első hozzászóló egy szenny ember.
2013. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

@22:06: Akkor nem kell felvenni a hitelt, ha nincs miből fizetni.


Én sajnálom nagyon szegényt, de ha ő bevállalta, akkor ez van.

Mi is a többszörösét fizettük vissza a felvett hiteleinknek, de szerencsére, ha nagyon gyakran szűkösen is, de volt miből.

2013. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"...sőt, Zagyva György Gyula országgyűlési képviselőt is látom."


Akinek legkésőbb eddig a pontig (45. másodperc) nem esett le, hogy ez egy propaganda-videó azt sajnálom, át lett verve. A néni baja itt olyan távol áll a videó üzenetétől, mint Makó Jeruzsálemtől. A sok k*csög odaáll az ajtó elő és csúnyákat mond a kilakoltatókra - igen, Magyarország így védi a mozgássérültek jogait és akadályozza a köz munkáját, köszi, jó lesz kifizetni adó formájában a politikai ökörködést. Amennyiért oda kivonultak a szervek meg a focihuligánok simán törleszthető lett volna 2-3 évnyi lakhatási költség.

S, hogy a tárgyról is szóljon egy kicsi, azért valószínűleg nem a néniből akar meggazdagodni a kilakoltatást kezdeményező cég. Ha pár éve nem fizet akkor nem is fog, csak a veszteségeit akarja minimalizálni. Persze a Jobbik álomvilága az biztos olyan mint a kommunizmus, hogy minden ingyen van. Nem csoda, hogy a mozgássérült hölgy nem szerepel a videóban - normális ember nem vállalja, hogy ilyen hülyeségben része legyen. Egyszercsak pár bomberdzsekis suhanc beront a lakásába, odaláncolja magát és nem tud semmit tenni ellene - na ez a kegyetlenség. Mert amúgy a korábbi rokkantnyugdíj nem volt egy egetverő összeg, de egy pesti panelben való tengődést finanszírozni lehetett volna belőle tisztességesen.

2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!