Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hízelegnek itthon sokan...

Miért hízelegnek itthon sokan a szlovákoknak, mikor náluk mindig problémáznak a magyarokkal, meg utálják őket?

Figyelt kérdés
Még egy aljas nyelvtörvényt is hoztak a magyarok ellen,és beleszólnak a történelemoktatásba is.Nálunk ilyen nincs.
2013. márc. 2. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Abban igazad van kérdező, hogy a nyelvtörvény és a Benes-dekrétumok tényleg durva dolgok és lehetne értük pereskedni Brüsszelben, de én azt hittem, hogy te provokálni akarod a szlovákokat vagy katonailag megtámadni őket, mert erre semmi szükség nincsen.
2013. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Némely tekintetben én is egyetértek ezzel!

Ha "provokálják", ha nyalnak nekik azok akkor is ilyenek.


Csak az az érdekes, hogy ilyenkor nem ordítoznak az "jogvédő szervezetek", pedig azért lenne alapja!

2013. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom tőlük azt a pár nemzetiségi iskolát.
2013. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár sok magyar sem komálja a szlovákokat, de úgy veszem észre elég egyoldalú ez a gyűlelet. Ha ide jönnek szlovák turisták és szlovákul beszélnek senkit nem érdekelnek, ellenben, ha átmegyek Kassára a magyar rendszámú kocsimmal, örülhetek ha nem törik be a szélvédőm, és örülhetek, ha csak le "magyarszkí k*rváznak" ha magyarul beszélek.

Nem azt mondom, hogy mi is legyünk szemetek, mert az nem megoldás, de azért nagyon nem szép dolog ez a szlovákoktól.

2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ráadásul kabaréikban is rajtunk és nyelvünkön gúnyolódnak,leereszkedő megvetéssel:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bSGb-..

2013. márc. 18. 18:13
 16/17 anonim ***** válasza:

" Ráadásul kabaréikban is rajtunk és nyelvünkön gúnyolódnak,leereszkedő megvetéssel: "


Igazad van, fejlődjünk már fel mi is a nemzetiségekkel szembeni kirekesztés értelmi szintjére!

2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak azért raktam be,hogy lássa mindenki milyenek.Azok is akik szerint semmi rosszindulat nincs a szlovákokban irántunk.
2013. márc. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!