Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vagyok rosszul a...

Csak én vagyok rosszul a magyar mentalitástól, a tegnapi havas balhétól?

Figyelt kérdés

Általában mi van?

Hiába bármilyen megelőzés, prevenció az emberek 99%-a szarik az egészre aztán meg amikor megtörténik a baj akkor meg háborognak, h mert a kormány miért nem így meg úgy?

Persze teljesen mindegy, mert így is úgy is rinya a vége.

Ha szabad kezet ad a kormány akkor az a baj, mert határozottabban kellett volna hozzáállni(ugye nem volt elég, h a tv, rádió ezt fújta, h nagy vihar lesz), de ha meg kijárási tilalmat rendeltek volna el, akkor meg megint ment volna a hiszti, h mert mit képzelnek magukról, korlátozzák az egyén szabadságát meg ÁVH meg 56 meg diktatúra meg stb birka üzemmód.

Küldtek sms-t, az is baj, de ha hangosbemondón nyomták volna az is baj lenne.

Ha persze nem küldtek volna akkor meg az lenne a baj.

Nem szánalmas?


2013. márc. 16. 12:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

látom hatott a doboz ereje.. ideje lenne kikapcsolni!

erős szélben németeknél sincs légi mentés, erős szélben német hókotró is csak ideiglenes megoldás ... erős szélben több 10 kilométert, csak lánctalpakkal vagy gyalog tud megtenni ... ( de a lánctalpas se tudja megkerülni a kamionokat és a hó alatt rejtőző autókat ... )

Hegyekben erdőkben nem jelent gondot az erős szél, de síkvidéken ... a szél előtt álló akadály könnyen összegyűjti a havat.

Nem véletlen, hogy a Mátrában járhatóak maradtak az utak, még az Kisalföldön, Nyírségben vezetékek szakadtak le, balesetek voltak ...

2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Az osztrákok németek, vagyis az egyik legminőségibb népe az emberiségnek. Innentől kezdve meg nem tudom miről beszélünk. A magyarokat hozzájuk hasonlítani olyan, mintha az oroszlánok fenségességét hasonlítanád a vakaródzó hiénákhoz."


Mi van Hitler, előbújtál?

2013. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A magyarokat hozzájuk hasonlítani olyan, mintha az oroszlánok fenségességét hasonlítanád a vakaródzó hiénákhoz."


És a magadfajta csőcselék a hiéna. Ne itt tombold már ki, hogy tegnap elmaradt a maszop tünti! :)

2013. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

#24

Azért az szerintem elvárható hogy ne egy napba teljen az embereket kiszabadítani. Kis ország elindítottál volna egy közmunkást traktoron meg kettőt előtte hólapáttal hamarabb kiszabadítottak volna mindenkit mint az agyonfizetett semmirekellő katasztrófavédelem majmai.

2013. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen de ahogy mondták több 10 kilométeres dugulás volt...

Nincs az a traktor ami átugorjon egy kamiont ... gyalogosan se könnyű a térdig derékig vagy 2 héteres hótorlaszokon átjutni ... Biztos vagyok benne, hogy több emberrel hamarabb megoldható lett volna a kimentés, de egész országban szükség volt az emberekre, elzárt településekre kellett áramot ételt generátor vinni ... nem csak az m1-re, ami valóban az egyik legkritikusabb torlódási pont volt!

De gondolom prioritást élveztek az elzárt települések, ahol víz és áram nélkül hamar kitör a pánik..

2013. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!