Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kádár alatt hogy volt ez az...

Kádár alatt hogy volt ez az ingyen virsli meg sör Budapesten? Mikor volt? Ki kapott? Mennyit lehetett enni inni? Sorbanállás stb.

Figyelt kérdés
Olyan írjon már, aki átélte ezt.
2013. márc. 16. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

"9-es, a mostani hiteleket az állam arra költi, hogy fejlessze az országot..."


Ennél a pontnál majdnem lefordultam a székről, olyan jót röhögtem... :D:D

2013. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
10-es. Te hol élsz? A mostaniak nem az ország fejlesztésére költik a hiteleket, mert az életszínvonal, a gazdaság egyre romlik. A hitelekből épülnek a stadionok, gazdagodik Simicska és az Orbán bandája.
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

A 9-es írt igazat! Sajnos, neked nem sok jót tudok jósolni.

A Kádár- rendszerben ingyen tanulhattál volna az egyetemen, és nem kellett a szüleidnek sem párttagnak lenni hozzá.

ez nem ballib propaganda, hanem a valóság.

2013. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Én a 9-es vagyok. Kádár János ideje alatt épült az ország,89 után az addig fel épített gyárakat,üzemeket,(tej ipar,húsipar,vágóhidak,cukorgyárak!konzervgyárak! stb.)mind eladták és az értük kapott pénzt el lopták és maguk között elosztották. Mi az amit ez az ország fel épített 89 után ? Semmit ! A Tesco,Mamut,Westend,Metró,Baumax,benzinkutak és had ne soroljam,egyik sem Magyar hanem külföldiek építtették! De csak azért,hogy a Magyart, négerként dolgoztathassák bennük éhbérért!
2013. márc. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%

"nekem már nem sok reményem maradt

nem ér semmit az életem és nem akarok haszontalan élősködő lenni... nekem ezt SENKI ne vágja a fejemhez


INKÁBB A HALÁL!!!"


1. ne hisztizz, tegyél, hogy jobb legyen!

2. ha valóban öngyilkos akarsz lenni, akkor irány valamelyik metróállomás, és fogd meg a harmadik sínt!

2013. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező, ha ügyvéd leszel, akkor olyan jól fogsz keresni, hogy simán vissza tudod fizetni a diákhitelt.

Ügyvédekre pedig mindig szükség lesz.

Tavaly adtam el egy lakást, ott ültünk az ügyvédnél egy potenciális vevővel, az félóra után összeveszett az ügyvéddel, és elvágtatott, az ügyvéd meg behajtott rajtam 8000Ft-ot óradíj gyanánt.

2013. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!