Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok több mint 1...

20 éves vagyok több mint 1 éve regisztrált munkanélküli igényelhetnék valami segélyt vagy járadékot? Ha már munkát nem tudnak biztosítani Még nem adtál meg a

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyan miért "kellene biztosítani"?
2013. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
ha nincs tb-d akkor az önkormányzatnál el lehet intézni hogy fizessék. meg közmunkára lehet még jelentkezni ha van hely.
2013. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen végzettséged van?

én a helyedben keresnék valami sulit, inkább ott legyél és válj értékesebbé a munkaerő piacon, minthogy otthon ülj.

2013. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

"én a helyedben keresnék valami sulit, inkább ott legyél és válj értékesebbé a munkaerő piacon, minthogy otthon ülj.

"


Annak nincs értelme. Én szájbakúrt értékes vagyok, de semmi értelme.

2013. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

-ugyan miért "kellene biztosítani"?



Mert pl fillérekért elprivatizálták az összes termelő gyárat, az állam -.- pl...


-én a helyedben keresnék valami sulit, inkább ott legyél és válj értékesebbé a munkaerő piacon, minthogy otthon ülj.



Aha, csak ahhoz is lóvé kell ! Van tanfolyam és vizsga díj és van tankönyveknek is borsos ára, aztán utazási költség ami szintén tetemes összeg. OKJ meg alapból nem ér sokat és el sem lehet vele helyezkedni -.-


-Annak nincs értelme. Én szájbakúrt értékes vagyok, de semmi értelme


Igen, sok ilyennel találkozok Én is, hogy túlképzett valaki és ezért nem alkalmas -.-

2013. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy év után elmehetsz ingyen okj-sra ha nincs szakmád, szakképesítésed csak mondjuk egy gimi.

21 éves korig támogatják.

Ne nézd le az okj-t, keményen vizsgáztatnak és egyenértékű a szakmunkással.

Én is elvégeztem egyet és lényegesen több helyre hívnak. Sok helyen nem kell bazi nagy képzettség elfogadják az okj-st is abban viszont igazat adok, hogy tényleg egy diploma orientált világban élünk de legalább, ingyen lesz egy szakmád és pénzt is többet kapsz meg bérletet is.

Szerintem hajts rá fiatal vagy a mai világ igenis a 20 éveseké még ha nekik is nehéz.


Ha meg átkerülsz az önkormányzathoz aktív korúak ellátására ott igényelhetsz lakásfenntartásit. Persze annak is feltételei vannak de próbálkozni lehet.

2013. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tb elintézheted (járási hivatíl)

aktívkorúak ellátása (önkorm)

2013. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a TB-t elintéztem köszönöm a válaszokat!a közmunka nem szégyen én

bármilyen munkát elvállalok elég

szívós vagyok eddig nem volt

rám panasz Baján élek ha esetleg

tud valaki valami munkát nagyon

szívesen vállalom Baja környékén

is! A számom:06205338493

2013. márc. 20. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!