Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez ugye csak neonáci propaganda?

Ez ugye csak neonáci propaganda?

Figyelt kérdés

"Május 11-én alapítottak egy bordélyt, ahol hat olyan nőnek kellett dolgoznia, akiket a ravensbrücki női koncentrációs táborból hoztak. A bordély látogatását a foglyok munkateljesítményéhez kötötték."

[link]


2013. ápr. 6. 11:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem, ez nagyon durva fogalom zavar kérlek.
2013. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem igy is jobb sorsuk volt, mint h gázkamrában végezzék.. mert lehet h sokat kellett szexelniük, ki tudja milyen emberekkel, de ha 2 rossz közül lehet választani, akkor inkább ezt.. nem?
2013. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, én most nem a nőkre gondoltam.


Az a szegény internált, aki keményen dolgozott egész nap, annak maradt még ereje a szexre?

2013. ápr. 6. 12:32
 4/11 anonim ***** válasza:
most ezt nem mondod komolyan? ennyire himsoviniszta vagy?
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A végén még kiderül, hogy a foglyok együtt borozgattak az őrökkel.
2013. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már eléggé sok olyan történetet hallottam, hogy akkoriban az ilyen nőket tényleg hivatásuknak megfelelő munkába állították, úgyhogy nagy eséllyel igaz lehet. Egyáltalán nem elképzelhetetlen
2013. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyébként sokan megkérdőjelezik, hogy voltak-e egyáltalán konc. táborok.. bocsi, nem vagy himsoviniszta, most esett le, h mire gondoltál, tehát h a foglyok meg az őrök lebratyiztak egymással? a foglyok nem hinném h k.rváztak volna, mert alig élték túl a mindennapokat... sztem.....
2013. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez-az.
2013. ápr. 6. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
de attól még sztem voltak.. mert nekünk volt egy ismerősünk(ma már meghalt), aki megjárta Auschwitz-et..... szal nem hazudott, ilyesmit ki találna már ki... ő volt az, aki "eldöntötte", hogy kit lőnek fejbe, és ki megy a gázkamrába, ilyen véletlenszerű kiválasztással, h háttal ment be a tömegbe, és aki az egyik helyre esett azt igy, aki a másikra, azt meg amúgy végezték ki.. és igyekezett a családját a "humánusabb"módszerrel kivégeztetni...:(
2013. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 Szerintem a gázkamra jobb.
2013. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!