Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják már békén...

Miért nem hagyják már békén az imperialisták Koreát?

Figyelt kérdés
1950 óta csak uszítanak. Egyáltalán mit keresnek a jenkik ott a világ másik felén?
2013. ápr. 7. 21:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Akkor húzz el innen!
2013. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Miért, a Fidesz és a Jobbik is kommunista!?
2013. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A kommunista nem jó?


Egész életembe azt tanultam hogy a legfejlettebb ember.

De nem csak én hanem az egész ország.

2013. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

19 Szerintem minden állam imperialista,a kommunista is.Fegyverrel tejeszkedik,érdekeit,hatalmát háború árán is kiterjeszti.Minden állam ilyen volt és marad is míg világ a világ.Ezért nevezhető mind imperialistának.A SZU sem csak védelemre használta hadseregét.Magyarország viszont 1000 éves határain kívül sosem akart többet,így esetleg Magyarország nem nevezhető imperialistának egész Európában.

Tudomásom szerint az az imperialista,aki nem honvédelemre hanem leigázásra és ezzel haszonszerzésre,világuralmi törekvésekre használja hadseregét.Az USA ilyen centralizáló hatalom,méltán lehet imperialistának nevezni.

2013. ápr. 10. 11:15
 25/26 A kérdező kommentje:
Mijndamellett Észak Korea valószínűleg nem imperilaista,mert csak Korea egyesítése a céljuk,idegen földön való terjeszkedést tudtommal nem akarnak.A volt SZU-t viszont imperialistának tartom.
2013. ápr. 10. 11:17
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyja már békén Korea az imperialistákat?
2013. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!