Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szeretheti sok nem...

Miért szeretheti sok nem fehér ember Adolf Hitlert?

Figyelt kérdés

Facebook-on van ez az Adolf Hitler életét bemutató lap.


[link]


Nézzétek meg, hogy sok olyan embernek is tetszik az oldal aki kínai, japán, arab stb. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ezeknek miért tetszik az oldal.


2013. ápr. 8. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
150.000 zsidó szolgált a Wehrmachtban.Én sem értem mit kerestek ezek ott.
2013. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert rendet tartott.
2013. ápr. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Az ingerszegénység, a hiányos tájékozódás, vagy az alapvető szövegértésre képtelen debilség külön-külön is világos ok-okozati összefüggést alkot az ilyen mókás vállalásokkal. Csodálom, hogy ez nem nagyon világos sokaknak.
2013. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Bár lehet, hogy voltak színes bőrű tisztek is a náci hadseregben, de nem voltak jogik. Ill. nem egy feketét vittek koncentrációs táborba (bár nem vagyok nagy tájékozott ezen a téren, de olvastam, hogy egy egész afrikai törzset munkástáborokba zártak, kb. 150 ezer ember halt meg),
2013. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
49%
Azok a zsidók, akik a náci hadseregben voltak, bizonyára utálták a saját fajtájukat.
2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért mert a nemzetiszocializmus egy teljesen más alternatívát nyújtott az akkor konzervatív értékekkel szemben. A kommunizmussal szemben nemzetben gondolkodott és az alsóbb néprétegekhez is szólt. Politikailag az igazság az ő oldalukon állt. Hitlernek nem volt semmi baja a feketékkel és az ázsiaiakkal. A zsidókat mindenhol utálják és Hitler fellépett a zsidókkal szemben. A németek harca nem csak az ő harcuk volt hanem a tisztesség, becsület és nemzetek harca.


Végül győztek a zsidók és lássuk most mivé lett Európa. Egy rothadó liberális szenny ahol mindenkinek több joga van mint egy tisztességes fehér embernek.


Japánban sajnos nehéz a helyzet. Az amerikaiak gyakorlatilag most is megszállva tartják az országot. A CIA évekig befolyásolta az ottani választásokat ezért történhetett meg az hogy az ottani liberális párt a világháború után gyakorlatilag 2009-ig (12 hónap megszakítással) hatalmon maradt.

2013. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

"A németek harca nem csak az ő harcuk volt hanem a tisztesség, becsület és nemzetek harca."


Azért a fejben bajok vannak.

2013. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 POLITOLÓGUS ***** válasza:
75%
#16! Ha találkozol egy "tisztességes fehér emberrel" üdvözlöm!
2013. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!