Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szolgáltatóktól lehet igazolás...

Szolgáltatóktól lehet igazolást kérni számla elmaradásról?

Figyelt kérdés
Mobil számla befizetéssel vagyok elmaradva.Felszólító levelem még nincs, bár ők nem is szoktak úgy emlékszem küldeni, csak azt veszi észre az ember, ha már korlátozták, vagy megszüntették a szolgáltatást.Rendkívüli gyermekvédelmi támogatás igényléséhez be kellene mutatni a felszólító levelet, de hogy mutassam be, ha olyat nem kapok?Most van kéznél egy be nem fizetett számla, meg már szerintem úton van a másik is, de a gépben biztos benne van.Emiatt szeretném igényelni, hogy ki tudjam fizetni (gyermekem telefonja).De akkor most mit csináljak?
2013. ápr. 22. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

bemész a szolgáltatóhoz és kinyomtatják az elmaradásokat

off: mobilszámla elmaradást lehet rendezni rendkívüli gyermekvédelmi támogatásból? Ez hihetetlen lenne számomra, a mobil nem kell ahhoz, hogy a gyerek felcseperedjen, sokaknak nincs is...

2013. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért jól jött az a telefon a gyermekem számára, mert nem egyszer előfordult, hogy bármi gondja-baja akadt , el tudott érni.Vagy az mellékes, hogy ha a gyereknek bármi problémája van, el tudjon érni valakit?!Pláne, ha a másik városba jár át suliba....Na persze nem létszükséglet, ilyen alapon ráfoghatjuk, hogy a gáz meg villany sem az, mert anélkül is sokan felcseperedtek anno 100 évvel ezelőtt, sőt, még víz sem volt mindenhol bevezetve és lám, mégis túlélték!

Furcsa nézőpontok tudnak kialakulni a kényelmes irodákban.A telefon nem létszükséglet, de ha a gyerek olyan családban nő fel, ahol még az sincs, akkor egyből megy a pampogás, meg siránkozás, hogy elmaradott, hátrányos helyzetű, stb...

Na mindegy.

Lényeg, hogy nem tudom, milyen számlák után jár, valamilyen elmaradás után jár az biztos, nekem ilyen van.

köszönöm a választ!

2013. ápr. 22. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!